26.09.2020 11:50   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Maďarsko
Temín zájezdu
14.06.2021 - 19.06.2021
Délka pobytu
5 dní
Druh zájezdu
pobyt v lázních, zdravotní pobyt
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Slovensko
Region
Dunajská Streda
Druh ubytování
apartmán
Úroveň ubytování
Stravování
bez stravy
Doprava
autobus
Název ubytování
apartmány
Další termíny
Letovisko, místo
Velký Meder
Cena: 4 850 Kč
Popis:

Koupání se zajímavými výlety.

Pobyt ve Veľkém Mederu s poutavými výlety v oblasti Podunajské nížiny. Půl dne budete relaxovat v blahodárné vodě a půl dne strávíte na zajímavých výletech. Čekají vás vnitřní i venkovní bazény a na výletech i sklenka vína. Zážitkem bude plavba lodí po vodním díle Gabčíkovo s průplavem dvou komor. Jeden den se stráví v atraktivním termálu v Györu a při cestě domů strávíte několik hodin v termálu v Mosonmagyaróváru.


Odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu i v Brně. Předpokládaný příjezd Dunajské Stredy do 13.00 hodin. DUNAJSKÁ STREDA – Thermalpark patří k jedněm z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších termálů na jižním Slovensku. K dispozici jsou 4 vnitřní a 6 venkovních bazénů s mineralizovanou a termální vodou o teplotě od 24 do 40 °C. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu.

Dopoledne exkurze do pivovaru ZLATÝ BAŽANT v Hurbanově včetně degustace. Seznámíte se výrobou Zlatého bažanta a naučíte se načepovat pivo tak, aby zůstala jeho chuť a kvalita. Při cestě zpět zastávka v KOMÁRNĚ a půjdete se podívat na Nádvoří Evropy. Odpoledne relaxace v termálním areálu Veĺký Meder.

VEĽKÝ MEDER – termální prameny vyvěrají z hloubky 1500 m o teplotě až 76,5ºC. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. Rekonstruovaný moderní areál poskytuje služby ve svém krytém nebo kombinovaném bazénu s teplotou vody 32 až 37ºC. K dispozici rodinný zábavní bazén s atraktivní Vodní věží. Lze využít krytý plavecký bazén. Do něho jsou nutné koupací čepice. Bazény můžete využívat až do 21.00 hodin.

GYÖR – historické město čtyř řek s krásným barokním jádrem. Město bylo sídlem biskupa a svědkem korunovací maďarských králů, dodnes je chráněno hradbami. Moderní termální bezchlorové lázně byly otevřeny v roce 2003, když kronikáři zaznamenali léčivé účinky již ve středověku. Alkalická, hydrogen-uhličitanová, 67ºC teplá voda s vyšším obsahem jodidu tryská z hloubky dva tisíce metrů. K dispozici jsou vnitřní i venkovní bazény s léčivou vodou, vnitřní i venkovní rekreační a plavecké bazény (vířivky, tobogány, vodopády, kruhové proudy) s vodou teplou 29 až 37ºC. Samoobslužná restaurace nabízí místní speciality.

Dopoledne výlet k vodnímu dílu GABČÍKOVO. Dvouhodinová plavba vyhlídkovou lodí se zajímavým výkladem místního průvodce.

VEĽKÝ MEDER – odpoledne relaxace v termálním areálu.

Lipót – “Perla Meziostroví”. Termální a zážitkové lázně patří k nejmodernějším V Maďarsku. Termální voda s teplotou 65 °C vyvěrá z hloubky 2200 m. Je alkalicko-uhlovodíkového charakteru s obsahem jodidových iontů. Je vhodná na léčení pohybového ústrojí, revmatických a zánětlivých potíží. Lázeňský komplex se nachází v tichém, krásném přírodním prostředí, návštěvníky láká dvěma léčebnými bazény, plaveckým bazénem, dětskými bazénky, divokou řekou, vířivkou, zážitkovým bazénem s masážními prvky, bazénem s rozlohou 1200 m2 s dalšími atrakcemi (vlnobití, vodní park, tobogany) a saunou postavenou na ostrůvku s originálním designem vodního mlýnu.

MOSONMAGYARÓVÁR – lázně ležící v severozápadní části země nedaleko Bratislavy, k dispozici jsou tři nové zážitkové bazény s termální vodou o teplotě 32 až 34ºC, dále polokrytý a krytý sedací léčebný bazén s termální vodou o teplotě 35 až 37ºC, venkovní léčebné bazény a plavecký bazén s vodou teplou 26 až 28ºC. Termální pramen má osvědčení léčivé vody a patří v kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod v Evropě. Možnost občerstvení v samoobslužné restauraci. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20.00 hodin.

Informace
Ubytování:
penzion a soukromí ve Veľkém Mederu, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím nebo hotel*** v blízkosti termálních lázní.

Stravování:
v soukromí a penzionu jsou k dispozici kuchyňky. V blízkosti ubytování jsou restaurace. V cestovní kanceláři lze objednat sterilovaná jídla. V hotelu je zajištěna polopenze.

V ceně je zahrnuto:
Při ubytování v soukromí:

přeprava
5x ubytování
průvodce

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


CK HOŠKA TOUR
Telefon: 493 792 520
Odkaz: https://hoska-tour.cz/zajezdy…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14799741
Počet zhlédnutí:
4 581x
Zhlédnutí detailu:
484x