05.08.2016 11:57   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Maďarsko
Temín zájezdu
02.12.2016 - 04.12.2016
Délka pobytu
2 dní
Druh zájezdu
poznávací zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Maďarsko
Region
Budapešť
Druh ubytování
pension
Úroveň ubytování
Stravování
snídaně
Doprava
autobus
Název ubytování
penzion v centru Budapešti
Další termíny
Letovisko, místo
BUDAPEŠŤ
Cena: 3 750 Kč
Popis:

>> Poznejte vánoční atmosféru evropských měst.
>> Možnost nákupu ve Velké tržnici.

Zájezd do Budapešti za památkami, trhy s místními specialitami, vánoční atmosférou a termálními lázněmi. Čekají vás hezké vánoční trhy ve znamení tradic a folkloru. Bude čas i na návštěvu některého z vyhlášených muzeí nebo galerií, ochutnáte pečené klobásky či vyzkoušíte hřejivou vodu termálních lázní.


Program:

1. - 2.den: odjezd v ranních hodinách, přesun do Maďarska. GYÖR - historické město čtyř řek s krásným barokním jádrem. Na náměstí pěkný adventní trh. SZENTENDRE - adventně vyzdobená historická část města. BUDAPEŠŤ - prohlídka slavnostně vyzdobené Budapešti a nejvýznamnějších památek: památník Milénia, budova Parlamentu, bazilika sv. Štěpána, Matyášův chrám, Rybářská bašta. Dárky koupíte na tradičním jarmarku, který se pořádá na Vörösmárty tér. Zpravidla je doprovázen vystoupeními folklorních souborů. Pochutnáte si na nějaké dobré maďarské specialitě, určitě přijde vhod šálek kávy nebo pohár punče na vyhlášené noblesní promenádě Váci Útca. Kromě trdelníků, sýrových koláčů, pečených kaštanů koupíte i cukrovinky z čokolády nebo marcipánu, maďarskou vánoční roládu a výtečné klobásy. VELKÁ TRŽNICE (Vásárcsarnok) - možnost nákupu ve vyhlášené tržnici, kde seženete vše od značkových oděvů po tokajské víno a klobásy. SZÉCHENYI - možnost pobytu v secesních termálních lázních. Vnitřní léčivé i venkovní termální bazény mají vodu teplou 28 až 40°C.

3.den: odjezd v ranních hodinách do Bratislavy. BRATISLAVA - prohlídka vánočně vyzdobeného města: Bratislavský hrad, Dům U dobrého pastiera, korunovační Dóm sv. Martina, Michalská věž, stará a nová radnice, budovy University Istropolitana, při cestě na hlavní náměstí zhlédnete paláce Pálffyho, Kaglevichův, Esterházyho, Ballesův, Apponyho. Na vánočním trhu se nabízí tradiční zboží jako cikánská pečínka, pagáče, kapustnice, chléb s cibulí, husí a zelné "lokše", vánoční medovina a pochopitelně ručně vyráběné lidově umělecké předměty od hrnčířů, kovářů, sklářů, a dalších. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20.00 hodin.


Ubytování: penzion v centru Budapešti.

Stravování: snídaně. Možnost dokoupení večeří za celkovou cenu 490,- Kč.

Cena: 3 750,-/3 600,- Kč.

V ceně je zahrnuta: přeprava, 2x ubytování, 2x snídaně a průvodce.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


CK HOŠKA TOUR
Telefon: 493 792 520
Odkaz: http://hoska-tour.cz/

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
12185414
Počet zhlédnutí:
14 608x
Zhlédnutí detailu:
457x