22.12.2015 17:12   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Itálie
Temín zájezdu
12.03.2016 - 19.03.2016
Délka pobytu
7 dní
Druh zájezdu
pobyt na horách, lyžování
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Itálie
Region
Livigno
Druh ubytování
hotel
Úroveň ubytování
***
Stravování
polopenze
Doprava
vlastní
Název ubytování
Rezidence ALBERGO***
Další termíny
Popis ubytovacího zařízení
Renovovaný hotel situovaný v Trepalle, cca 7 km od centra Livigna nabízí komfortní ubytování ve 2-lůžkových pokojích. Hotelové wellness centrum (sauna, whirlpool, turecké lázně) za poplatek. Vzdálenost k vleku cca 400 m, cca 50 m od hotelu je zastávka skibusu. 2-lůžkový pokoj manželské lůžko, koupelna, TV, trezor. Možnost 3. a 4. lůžka (děti mladší 6 let zdarma, děti mladší 11 let -50%, dospělí -10%). Jednolůžkový pokoj za příplatek +15%. Příjezd sobota 14 - 20 h, odjezd do 10 h.
Letovisko, místo
Livigno
Popis letoviska a okolí místa pobytu
Známé italské středisko leží v zóně mezi Itálií a Švýcarskem a je dostupné tunelem Mount la Schera ze Švýcarska. Livigno nabízí vynikající lyžařské podmínky - sněhová jistota, slunečné počasí, moderní lanovky a dobré propojení skibusem. Nejprudší sjezdovky jsou situované podél lanovky Carosello. Z vrcholu Bleasaccia vedou mírnější, široké trasy. Navíc nabízí na severních svazích ideální podmínky pro free ride. Nezapomíná se ani na milovníky snowboardingu, pro které je zde snowpark s U-rampou. Livigno, prostě ráj pro všechny milovníky lyžování.
Cena: 8 650 Kč
Popis:

Nabízíme lyžování a snowboarding v italském Livignu. Cena zájezdu zahrnuje ubytování a stravu.
Livigno je rájem pro všechny milovníky lyžování.
Toto moderní lyžařské středisko je vhodné pro rodiny s dětmi i seniory. Leží v zóně mezi Itálií a Švýcarskem a je dostupné tunelem Mount la Schera ze Švýcarska. Livigno nabízí vynikající lyžařské podmínky - sněhová jistota, slunečné počasí, moderní lanovky a dobré propojení skibusem. Nejprudší sjezdovky jsou situované podél lanovky Carosello. Z vrcholu Bleasaccia vedou mírnější, široké trasy. Navíc nabízí na severních svazích ideální podmínky pro free ride. Nezapomíná se ani na milovníky snowboardingu, pro které je zde snowpark s U-rampou.
Praha - Livigno 655 km

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

KontaktovatOdkaz: http://www.betatour.cz/livigno…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
11404811
Počet zhlédnutí:
7 364x
Zhlédnutí detailu:
412x