16.04.2019 09:22   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Švýcarsko
Temín zájezdu
30.06.2019 - 06.07.2019
Délka pobytu
6 dní
Druh zájezdu
poznávací zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Švýcarsko
Region
Druh ubytování
jiný
Úroveň ubytování
Stravování
snídaně
Doprava
autobus
Název ubytování
hostel
Další termíny
Letovisko, místo
St. Moritz
Cena: 9 350 Kč

Popis: Turistika ve vysokohorském prostředí.
Lanovky v ceně zájezdu.

Turistika s maximálním využitím lanovek, jejichž cena je již zahrnuta v ceně zájezdu. Denně vás čeká výjezd lanovkou do horských výšin, třikrát budete mít možnost překonat výšku 3 000 metrů. Nečeká vás vysoké převýšení, túry jsou vedeny spíše do sestupu, vždy je sestup možno nahradit lanovkou. Zaujmou vás pohledy na zaledněné štíty, blýskavé hladiny údolních jezer i poutavá atmosféra mondénního vysokohorského střediska St. Moritz, v němž budete ubytováni. V ceně je veškeré jízdné lanovkami.

Program
1. den: odjezd v podvečerních hodinách, možnost nástupu i v západních Čechách. Noční přesun do Švýcarska.
2. den: první pobytový den pouze lehký odpočinkový program. Dopoledne vycházka Dolním Engadinem z vesnice Ardez do Guarda. ÚDOLÍ ENGADINU – dlouhé údolí při říčce Inn, v němž se choulí rozkošné vesničky. Mnohé z nich se pyšní fasádami zdobenými malbami nebo sgrafity. ARDEZ – romantická vesnice se zříceninou hradu, malované domy, na jednom je překrásný výjev Adama a Evy v Rajské zahradě. GUARDA – hezké malované domy. HORNÍ ENGADIN – odpoledne lanovkou a pěšky pohodově na vrchol Piz Nair 3057 m. ST. MORITZ 1822 m (Svatý Mořic) - sportovní a lázeňské středisko obklopeno třítisícovými vrcholy.
3. den: BERNINAPASS 2093 m, lanovkou k chatě Diavolezza 2973 m. Poměrně krátká túra na Munt Pers 3207 m s panoramatickými výhledy na okolní zaledněné štíty a zpět k horní stanici lanovky, dolů opět lanovkou. Možnost vycházky k ledovci Morteratsch. BERNINA – nejvyšší pohoří Východních Alp a jedna z nejkrásnějších oblastí Švýcarska. Nejvyšším vrcholem je Piz Bernina 4049 m – královna Engadinu. Z České republiky to je také nejbližší čtyřtisícovka. BERNINAPASS 2358 m – romantické vysokohorské sedlo s jezerem.
4. den: SURLEJ 1805 m, lanovkou přes Murtel 2702 m na Corvatsch 3 295 m (kruhový výhled na okolní ledovce) a zpět do mezistanice Murtel. Túra přes sedlo Surlej do údolí Val Roseg a dál za pomoci koňského omnibusu do Pontresiny 1774 m. Lehká túra: lanovkou zpět do údolí a vycházky v oblasti St. Moritz. CORVATSCH – vynikající panorama, včetně výhledu na vrchol Piz Bernina 4049 m. PONTRESINA – rekreační středisko, z historických budov vyniká románská věž.
5. den: SILS 1803 m, lanovkou Furtchellas 2341 m. Panoramatická túra okolo šesti krásných engadinských jezer s výhledem na další jezera v údolí, zpět do údolí lanovkou. HORNÍ ENGADIN – odpoledne lanovkou a pěšky pohodově na vrchol Piz Nair 3057 m.
6. den: PONTRESINA 1725 m, lanovkou do stanice Alp Languard 2325 m, panoramatická túra k chatě Muottas Muragl 2453 m. Dolů lanovkou. Možnost krácení. CHAMANNA SEGANTINI – kruhový výhled na jezera Horního Engadinu z chaty nad St. Moritz v Graubündenu, možná potkáte i kozorožce. Ve večerních hodinách odjezd.
7. den: návrat v dopoledních hodinách.

Ubytování: hostel v rekreačním středisku St. Moritz, čtyřlůžkové pokoje s palandami a umyvadlem.
Stravování: bohaté snídaně. Možnost dokoupení čtyřchodové večeře za celkovou cenu 1 850,- Kč.
V ceně je zahrnuta: přeprava, 4x ubytování, 4x snídaně, jízdné lanovkami podle programu a průvodce.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


CK HOŠKA TOUR
Telefon: 493 792 520
Odkaz: https://hoska-tour.cz/zajezdy…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14797373
Počet zhlédnutí:
679x
Zhlédnutí detailu:
229x