23.01.2019 11:38   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Švýcarsko
Temín zájezdu
20.06.2019 - 23.06.2019
Délka pobytu
3 dní
Druh zájezdu
poznávací zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Švýcarsko
Region
Druh ubytování
hotel
Úroveň ubytování
Stravování
plná penze
Doprava
autobus
Název ubytování
Bludenz
Další termíny
Letovisko, místo
Bludenz
Popis letoviska a okolí místa pobytu
Bludenz
Cena: 8 990 Kč

Popis: hvězdicovité výlety z jednoho místa
Lindau – přístav Bodamského jezera
Graubünden – trojjazyčný kanton Švýcarska
Davos, St. Moritz – světoznámá střediska
Rorschach – umělecké sbírky firmy Würth
ostrov Mainau – zahradnická architektura
Kostnice – město u Bodamského jezera
Vaduz – hlavní město Lichtenštejnska

Nástupní místa
Hradec Králové, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady, Praha, Plzeň

1.den
Odjezd z Hradce Králové v 7.00 hodin, možnost nástupu v Chlumci nad Cidlinou, v Poděbradech, v Praze (Černý Most) a v Plzni. Přejezd přes německé Bavorsko do jihozápadního cípu, do města Lindau u Bodamského jezera. Návštěva středověkého historického centra s nejatraktivnější částí přístavu s kouzelnou atmosférou, s monumentem lva a vysokým majákem. Večerní pozornost, dojezd na ubytování.

2. den
Snídaně v hotelu, celodenní výlet do jedinečného přírodního kantonu ve Švýcarsku – Graubündenu. Zastávky k poznání významných turistických středisek a klimatických lázní Davos a St. Moritz, která patří k nejznámějším a nejluxusnějším švýcarským střediskům a centrům zimních sportů. Davos je světoznámé středisko významných vědeckých i politických kongresů (např. Světové ekonomické fórum). Horské lázně St. Moritz a přilehlé údolí Engadin jsou v létě rušným místem plným výletníků a lázeňských hostů. Sportovce zaujme, že se zde konaly zimní olympijské hry v letech 1928 a 1948 a bylo zde v roce 2017 mistrovství světa v alpském lyžování. Polední pozornost. Obě města jsou umístěna v idylické krajině a nabízejí vše, co si turisté od Alp přejí – možnost výjezdu lanovkou, nenáročnou turistiku dle fyzické zdatnosti v okolí, panoramatické výhledy na úchvatné vrcholky světoznámých hor. Večeře samostatně, návrat na stejné ubytování.


3. den
Snídaně v hotelu, celodenní výlet do oblasti Bodamského jezera, druhého největšího jezera v Alpách. Návštěva rakouského města Bregenz. Procházka u jezera v hlavním městě Vorarlberska, oblast kultury a moderní architektury, největší jeviště světa, které se nachází na vodní hladině a kde se odehrávají letní kulturní festivaly. Přejezd po švýcarské jižní straně jezera mezi vinohrady a ovocnými sady se zastávkou v městečku Rorschach, osobní volno s možností prohlídky umělecké sbírky firmy Würth. Odpolední návštěva historické Kostnice, největšího města u Bodamského jezera. Procházka zachovalým středověkým centrem a místy, kde se v letech 1414 až 1418 konal kostnický koncil, který rozhodl o upálení Jana Husa a Jeronýma Pražského. Polední pozornost. Následně pobyt na „květinovém” ostrově Mainau, který je soukromým vlastnictvím rodiny Bernadottů spřízněné se švédskou korunou. Dokonalá harmonie zahradnické architektury v jednom z nejkrásnějších evropských parků, prohlídka mnoha krásně upravených záhonů hrajících všemi barvami, části barokního zámku a skleníků. Večeře samostatně, návrat na stejné ubytování.

4. den
Po snídani v hotelu přejezd do Lichtenštejnského knížectví. Procházka v hlavním městě Vaduz, centrum města s dominantním knížecím zámkem, sídlem panovníka. Vedle nových moderních budov si město zachovalo i historické, pečlivě udržované rodinné domy, farní kostel sv. Floriána, Poštovní muzeum s historií filatelie, muzea umění, galerie, obchodní zóny. Polední pozornost. Přejezd přes bavorské Německo, hraničním přechodem Rozvadov návrat do České republiky. Příjezd do Prahy a Hradce Králové ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje
welcome drink
3x ubytování ve dvoulůžkových pokojích
3x snídani v místě ubytování
4x studenou stravovací pozornost od stewarda (1.-4.den)
dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací a WC
vedoucího zájezdu
služby stewarda
komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu
pojištění záruky pro případ úpadku CK dle zák. 159/1999 Sb.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


BUS TOURIST
Telefon: 495 513 319
Odkaz: www.bustourist.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
11364782
Počet zhlédnutí:
14 982x
Zhlédnutí detailu:
246x