29.08.2019 09:00   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Slovinsko
Temín zájezdu
01.01.2016 - 31.12.2017
Druh zájezdu
pobyt na horách, lyžování
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Slovinsko
Region
Druh ubytování
apartmán
Úroveň ubytování
**
Stravování
Doprava
vlastní
Název ubytování
Apartmany Triglav
Další termíny
Popis ubytovacího zařízení
Popis apartmánů 2 x APP/2 (bez balkonu) – je určen pro max. 2 osoby (pár). Obývací prostor s manželským dvoulůžkem (140 x 200 cm), kuchyň, koupelna (sprcha, WC). Možnost využití společného venkovního posezení před domem. Plocha apartmánu = 16 m2 2 x APP/2B s balkonem, je určen pro max. 2 osoby (pár). Obývací prostor s manželským dvoulůžkem (160 x 200 cm), kuchyň, koupelna (sprcha, WC). Balkon (společný balkon s vedlejším apartmánem) s výhledem na Julské Alpy včetně Triglavu. Plocha apartmánu = 25 m2, (balkon 6 m2) 2 x APP/2A s balkonem a oddělenou ložnicí, je určen pro 2 osoby (pár). Jedna ložnice s manželskou postelí 160 x 190 cm, kuchyň s jídelním a obývacím prostorem, koupelna (sprcha, WC). Balkon (společný balkon s vedlejším apartmánem) s výhledem na Julské Alpy včetně Triglavu. Plocha apartmánu = 37 m2, (balkon 6 m2) APP/3-6 (bez balkonu), je určen pro celkem 3 až 6 osob (rodina nebo páry) – 3 oddělené ložnice s manželskými postelemi (2 ložnice – 160 x 200 cm, 1 ložnice 140 x 200 cm), 2 koupelny (sprcha, WC), kuchyň s jídelním a obývacím prostorem. Podkrovní apartmán bez balkonu – možnost využití společného venkovního posezení před domem Plocha apartmánu = 45 m2
Letovisko, místo
Dovje - Mojstrana
Popis letoviska a okolí místa pobytu
V apartmánech Triglav nabízíme ubytování s vlastním stravováním (všechny apartmány mají svou kuchyňku). Apartmány se nachází v oblastí s ozdravným klimatem na hranici Triglavského národního parku ve vesnici Dovje. Ta leží 1km od vesnice Mojstrana, 13km od městečka Kranjska Gora a 22 km od města Bled. Tato oblast nabízí nejlepší možnosti na výstupy do Julských Alp – výstup na Triglav, nejvyššíhu horu Slovinska (2864m). Je to bezpochyby nejlepší výchozí bod pro pěší výlety po Julských Alpách a Karavankách, včetně Triglavu.
Cena: Neuvedeno

Popis: Apartmány Triglav plně využívají pro svůj běžný provoz sluneční energii. Snažíme se žít ekologicky a v souladu s přírodou, jak je to jen možné. Chcete-li pomoci při obnově přírody a zanechat menší uhlíkovou stopu při prozkoumání světa, můžete uvažovat o pobytu u nás, v ekologicky soběstačných apartmánech Triglav.
Máte rádi přírodu, turistiku nebo adrenalinove sporty? Přijedˇte navštívit krásnou přírodu ve Slovinsku - Julské Alpy (Triglavský národní park). Nabízíme Vám ubytování v apartmánech Triglav a zároveň i veškeré informace o turach a horských výstupech i ostatních sportech a krásách přírody v naší oblasti.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
673884
Počet zhlédnutí:
71 138x
Zhlédnutí detailu:
1 891x