23.02.2018 17:38   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Slovensko
Temín zájezdu
13.06.2018 - 17.06.2018
Délka pobytu
4 dní
Druh zájezdu
poznávací zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Slovensko
Region
Střední Slovensko
Druh ubytování
pension
Úroveň ubytování
Stravování
bez stravy
Doprava
autobus
Název ubytování
penzion
Další termíny
Letovisko, místo
Podhájská
Cena: 4 150 Kč

Popis: Mrtvé moře za humny.
Nejnavštěvovanější lázně na Slovensku.

Cena: 4 150,-/3 950,- Kč

Pobytový zájezd s výlety je vhodný pro ty, kteří rádi pobyt v termálu skloubí s poznávací činností. Unikátní voda v Podhájske léčí celý organismus. K dispozici jsou léčivé bazény s vodou o teplotě až do 38ºC, rekreační bazény s hydromasážními tryskami s vodou o teplotě 28 - 36ºC, plavecký bazén s vodou o teplotě 26ºC. Bazénový svět s devíti bazény je otevřen do 21.00 hodin. V programu jsou tři dopolední výlety.


Program

1. den: odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu v Brně. Předpokládaný příjezd ve 14.00 hodin. PODHÁJSKA – možnost pobytu v termálním koupališti do 19.00 hodin nebo v bazénovém centru do 21.00 hodin.

2. den: TOPOĽČIANKY – půldenní výlet. Podíváte se do míst, kde odpočíval a pracoval T. G. Masaryk, možnost prohlídky muzea v areálu zámku, který je národní kulturní památkou. K zámku přiléhá národní hřebčín, krátká prohlídka. PODHÁJSKA – odpoledne pobyt v termálním koupališti.

3. den: NITRA – půldenní výlet. Prohlídka historického centra města. Nejcennější památkou je areál hradu, který se tyčí na vápencovém vršku přímo nad městem. Dominantou vršku je katedrála. Před hradem je barokní morový sloup a bronzové sousoší sv. Cyrila a Metoděje. PODHÁJSKA – odpoledne pobyt v termálním koupališti.

4. den: BANSKÁ ŠTIAVNICA – půldenní výlet. Historické jádro města je zapsáno na Seznamu kulturního dědictví UNESCO. Město je známo díky velice bohaté hornické minulosti. Tu dokumentuje Hornické muzeum v přírodě, kde je možný vstup do podzemí. PODHÁJSKA – odpoledne pobyt v termálním koupališti.

5. den: PODHÁJSKA – dopoledne pobyt v termálním koupališti. Odjezd ve 12.30 hodin, návrat do 20.30 hodin.


Ubytování: penzion.

Stravování: k dispozici kuchyňky. Možnosti stravování v areálu termálního koupaliště. Rovněž možnost objednání sterilovaných jídel v CK.

V ceně je zahrnuta: přeprava, 4x ubytování a průvodce.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


CK HOŠKA TOUR
Telefon: 493 792 520
Odkaz: http://hoska-tour.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
13765087
Počet zhlédnutí:
5 362x
Zhlédnutí detailu:
143x