05.08.2016 13:29   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Slovensko
Temín zájezdu
27.10.2016 - 20.10.2016
Druh zájezdu
poznávací zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Slovensko
Region
Dunajská Streda
Druh ubytování
pension
Úroveň ubytování
Stravování
bez stravy
Doprava
autobus
Název ubytování
penzion
Další termíny
Letovisko, místo
VEĽKÝ MEDER
Cena: 3 450 Kč

Popis: >> Tentokrát s vyhlášenou budapešťskou tržnicí.

Kam na podzim? Přece do slovenských a maďarských termálních lázní. Ty se poslední dobou stávají častým podzimním cílem českých turistů. Relaxační a léčebné pobyty jsou každým rokem populárnější. Slovensko láká především tím, že zde není jazyková bariéra a ceny jsou na celkem dobré úrovni.


Program:
1.den: odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu i v Brně. Předpokládaný příjezd do 14.00 hodin. VEĽKÝ MEDER - termální prameny vyvěrají z hloubky 1500 m o teplotě až 76,5°C. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. Rekonstruovaný moderní areál poskytuje služby ve svém krytém nebo kombinovaném bazénu s teplotou vody 32 až 37°C. K dispozici rodinný zábavní bazén s atraktivní Vodní věží. Bazény můžete využívat až do 21.00 hodin.

2.den: GYÖR - historické město čtyř řek s krásným barokním jádrem. Město bylo sídlem biskupa a svědkem korunovací maďarských králů, dodnes je chráněno hradbami. Moderní termální bezchlorové lázně byly otevřeny v roce 2003, když kronikáři zaznamenali léčivé účinky již ve středověku. Alkalická, hydrogen-uhličitanová, 67°C teplá voda s vyšším obsahem jodidu tryská z hloubky dva tisíce metrů. K dispozici jsou vnitřní i venkovní bazény s léčivou vodou, vnitřní i venkovní rekreační a plavecké bazény (vířivky, tobogány, vodopády, kruhové proudy) s vodou teplou 29 až 37°C. Samoobslužná restaurace nabízí místní speciality.

3.den: BUDAPEŠŤ * královna Dunaje. Budapešť je jediným hlavním městem na světě, které se může pyšnit více než 80 vřídly a termálními prameny. Dopoledne prohlídka historické části města. VELKÁ TRŽNICE (Vásárcsarnok) - možnost nákupu ve vyhlášené tržnici, kde seženete vše od značkových oděvů po tokajské víno a klobásy. SZÉCHENYI - odpoledne pobyt v secesních termálních lázních. Vnitřní léčivé i venkovní termální bazény s vodou teplou 28 až 40°C, saunou a rychlou vodou.

4.den: VEĽKÝ MEDER - dopoledne koupání. GABČÍKOVO - krátká zastávka u vodního díla. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20.00 hodin.


Ubytování: penzion ve Veľkém Mederu.

Stravování: k dispozici kuchyňky. Večeře individuálně v restauracích. Možnost objednání sterilovaných jídel v CK.

Cena: 3 450,-/3 300,- Kč.

V ceně je zahrnuta: přeprava, 3x ubytování a průvodce.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


CK Hoška tour
Telefon: 493 792 520
Odkaz: http://hoska-tour.cz/

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
12185749
Počet zhlédnutí:
7 783x
Zhlédnutí detailu:
254x