Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

SLOVENSKÉ A MAĎARSKÉ TERMÁLY

Temín zájezdu24.10.2015 - 27.10.2015
Délka pobytu3 dní
Druh zájezdupoznávací zájezd
Geograf. oblastEvropa
StátSlovensko
RegionJížní Slovensko
Druh ubytovánípension
Stravováníbez stravy
Dopravaautobus
Název ubytovánípenzion ve Veľkém Mederu
Další termíny27.10 - 30.10
Letovisko, místoVEĽKÝ MEDER

Popis ubytovacího zařízení: Pokoje s vlastním sociálním zařízením a možnost vlastního vaření v kuchyňkách.

Cena:

3 450 Kč

Krkonoše:

TOP ubytování ve Vrchlabí!

Doporučujeme:

Měsíční splátka:

Popis:

Kam na podzim? Přece do slovenských a maďarských termálních lázní. Ty se poslední dobou stávají častým podzimním cílem českých turistů. Relaxační a léčebné pobyty jsou každým rokem populárnější. Slovensko láká především tím, že zde není jazyková bariéra a ceny jsou na celkem dobré úrovni.

Program:

1.den: odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu i v Brně. Předpokládaný příjezd do 14.00 hodin. VEĽKÝ MEDER - termální prameny vyvěrají z hloubky 1500 m o teplotě až 76,5°C. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. Rekonstruovaný moderní areál poskytuje služby ve svém krytém nebo kombinovaném bazénu s teplotou vody 32 až 37°C. K dispozici nedávno otevřený rodinný zábavní bazén s atraktivní Vodní věží. Bazény můžete využívat až do 21.00 hodin.

2.den: GYÖR - historické město čtyř řek s krásným barokním jádrem. Město bylo sídlem biskupa a svědkem korunovací maďarských králů, dodnes je chráněno hradbami. Moderní termální bezchlorové lázně byly otevřeny v roce 2003, když kronikáři zaznamenali léčivé účinky již ve středověku. Alkalická, hydrogen-uhličitanová, 67°C teplá voda s vyšším obsahem jodidu tryská z hloubky dva tisíce metrů. K dispozici jsou vnitřní i venkovní bazény s léčivou vodou, vnitřní i venkovní rekreační a plavecké bazény (vířivky, tobogány, vodopády, kruhové proudy) s vodou teplou 29 až 37°C. Samoobslužná restaurace nabízí místní speciality.

3.den: VISEGRÁD - bývalé sídlo králů, romantický hrad na vrcholku kopce, zajímavá expozice, výhled na meandr Dunaje. SZENTENDRE - skanzen lidové architektury. SZÉCHENYI - odpoledne pobyt v secesních termálních lázních. Vnitřní léčivé i venkovní termální bazény s vodou teplou 28 až 40°C, tryskami a rychlou vodou. Sauny o různé teplotě zdarma. Možnost občerstvení v samoobslužné restauraci.

4.den: VEĽKÝ MEDER - dopoledne koupání. GABČÍKOVO - krátká zastávka u vodního díla. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20.00 hodin.

Ubytování: penzion ve Veľkém Mederu.

Stravování: k dispozici kuchyňky. Večeře individuálně v restauracích. Možnost objednání sterilovaných jídel v CK.

Cena: 3 450,-/3 300,- Kč. V ceně je zahrnuta přeprava, 3x ubytování, pojištění (stornopoplatky, ztráta zavazadel, úraz) a průvodce.

Fakultativně: pojištění pro hrazení léčebných výloh za 80,- Kč.

Inzerent:CK HOŠKA TOUR
Telefon:493 792 520
Telefon 2:605 337 570
Skype:cestovní kancelář hoška - tour
Odkaz:http://hoska-tour.cz/
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

11025180

Počet zhlédnutí:

14 991x

Zhlédnutí detailu:

458x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 875 inzerátů