Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

NEJLEVNĚJŠÍ ŘECKO autokarem - PARGA - LAST MINUTE TIP

Temín zájezdu15.05.2017 - 01.10.2017
Druh zájezdupobyt u moře
Geograf. oblastEvropa
StátŘecko
RegionParga
Druh ubytováníapartmán
Úroveň ubytování***
Dopravaautobus
Název ubytováníApatrmány
Letovisko, místoŘECKO - PARGA

Popis ubytovacího zařízení: Penzion PAVLOS je situován cca 190 m od pláže Piso Krioneri. Studia pro 2-4 osoby a apartmány pro 3-4 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkonem/terasou, TV a trezorem. Jen některá studia/apartmány jsou vybaveny klimatizací (za poplatek)
Penzion Bakas je situován cca 100 m od pláže. Studia pro 2 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkonem, TV a klimatizací (za poplatek).
Úklid, výměna povlečení a ručníků probíhá na všech ubytovacích zařízeních každý čtvrtý den.
Penzion SILVIA je situován 400 m od pláže Valtos v překrásné zahradě zajišťující maximální soukromí. Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi a klienty vyhledávajícími klid. Studia pro 2-4 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkonem s výhledem na moře, TV a klimatizací za poplatek.

Popis letoviska a okolí místa pobytu: CENA AUTOKAROVÉHO ZÁJEZDU last minute od 5990 Kč/ os. celkem. TERMÍNY květen - říjen, pobyty na 12 - 14 dní.
Městečko Parga leží v malé zátoce pod pohořím Pindos a patří k jednomu z nejhezčích míst v Řecku. Nad městem na malém poloostrově je zřícenina hradu, který nechal postavit Janinský paša Ali. Parga se může chlubit překrásnými přírodními scenériemi, průzračným mořem, nádhernými plážemi. Typickou pro tuto krajinu je bujná subtropická vegetace, lesnatá pohoří, úrodné nížiny a velmi členité pobřeží s krásnými zákoutími.

Cena:

5 990 Kč

Krkonoše:

TOP ubytování ve Vrchlabí!

Doporučujeme:

Měsíční splátka:

Popis: On-line prodej leteckých a autokarových zájezdů nejen do ŘECKA. Zájezdy do celého světa. Tisíce zájezdů LAST MINUTE. Poskytujeme kompletní servis k zakoupeným zájezdům, poradenská činnost při výběru dovolené dle Vašich požadavků, informace o probíhajících akcích (slevy, děti ZDARMA...), moderní ELEKTRONICKÉ ODBAVENÍ klientů bez zdlouhavého čekání na letišti, přijímáme platby poukázkami SODEXO. Na vyžádání fakturace příspěvků na dovolenou od zaměstanavatele - fondy FKSP. Nabízíme zvýhodněné nebo zcela ZDARMA parkování u letiště Ruzyně a mnoho dalších výhod, bonusů a promokódů na slevy naleznete na našich stránkách www.h-tour.cz

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

3332882

Počet zhlédnutí:

30 161x

Zhlédnutí detailu:

3 176x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 046 195 inzerátů