17.05. 10:48   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Řecko
Temín zájezdu
15.05.2017 - 01.10.2017
Druh zájezdu
pobyt u moře
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Řecko
Region
Parga
Druh ubytování
apartmán
Úroveň ubytování
***
Stravování
Doprava
autobus
Název ubytování
Apatrmány
Další termíny
Popis ubytovacího zařízení
Penzion PAVLOS je situován cca 190 m od pláže Piso Krioneri. Studia pro 2-4 osoby a apartmány pro 3-4 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkonem/terasou, TV a trezorem. Jen některá studia/apartmány jsou vybaveny klimatizací (za poplatek) Penzion Bakas je situován cca 100 m od pláže. Studia pro 2 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkonem, TV a klimatizací (za poplatek). Úklid, výměna povlečení a ručníků probíhá na všech ubytovacích zařízeních každý čtvrtý den. Penzion SILVIA je situován 400 m od pláže Valtos v překrásné zahradě zajišťující maximální soukromí. Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi a klienty vyhledávajícími klid. Studia pro 2-4 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkonem s výhledem na moře, TV a klimatizací za poplatek.
Letovisko, místo
ŘECKO - PARGA
Popis letoviska a okolí místa pobytu
CENA AUTOKAROVÉHO ZÁJEZDU last minute od 5990 Kč/ os. celkem. TERMÍNY květen - říjen, pobyty na 12 - 14 dní. Městečko Parga leží v malé zátoce pod pohořím Pindos a patří k jednomu z nejhezčích míst v Řecku. Nad městem na malém poloostrově je zřícenina hradu, který nechal postavit Janinský paša Ali. Parga se může chlubit překrásnými přírodními scenériemi, průzračným mořem, nádhernými plážemi. Typickou pro tuto krajinu je bujná subtropická vegetace, lesnatá pohoří, úrodné nížiny a velmi členité pobřeží s krásnými zákoutími.
Cena: 5 990 Kč

Popis: On-line prodej leteckých a autokarových zájezdů nejen do ŘECKA. Zájezdy do celého světa. Tisíce zájezdů LAST MINUTE. Poskytujeme kompletní servis k zakoupeným zájezdům, poradenská činnost při výběru dovolené dle Vašich požadavků, informace o probíhajících akcích (slevy, děti ZDARMA...), moderní ELEKTRONICKÉ ODBAVENÍ klientů bez zdlouhavého čekání na letišti, přijímáme platby poukázkami SODEXO. Na vyžádání fakturace příspěvků na dovolenou od zaměstanavatele - fondy FKSP. Nabízíme zvýhodněné nebo zcela ZDARMA parkování u letiště Ruzyně a mnoho dalších výhod, bonusů a promokódů na slevy naleznete na našich stránkách www.h-tour.cz

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
3332882
Počet zhlédnutí:
31 464x
Zhlédnutí detailu:
3 218x