LM Řecko-CORFU letecky 11 590,- Kč (konečná cena)

Temín zájezdu04.07.2018 - 14.07.2018
Délka pobytu10 dní
Druh zájezdupobyt u moře
Geograf. oblastEvropa
StátŘecko
RegionKorfu
Druh ubytováníapartmán
Stravováníbez stravy
Dopravaletecky
Název ubytováníStudio Maltas
Letovisko, místoSTUDIA MALTAS (Perivoli)

Popis ubytovacího zařízení: Ubytování je zajištěno ve 2 – 4 lůžkových studiích, které jsou vybaveny mini kuchyňkou se základním vybavením, lednicí, vařičem, vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo předzahrádkou. Budovy Maltas a Stamatis jsou od sebe vzdáleny cca 100 m. Vzdálenost od moře 400 – 550 m. Pohodlnou chůzí po asfaltové cestě se dostanete od ubytování k moři za cca 7-10 min..

Rekreační středisko Maltas – Perivoli, které Vám nabízíme, leží na západním pobřeží jižního cípu ostrova. Pro pohodlí si klienti CK Travel sportu mohou se slevou pronajmout na pláži lehátka se slunečníkem. V místě pobytu je samoobsluha s potravinami, ovocem, zeleninou a drogerií. Přímo na pláži můžete zakoupit sportovní potřeby. Ve středisku Maltas připojení k internetové síti Wi-Fi zdarma. Děti mohou využít malé hřiště s houpačkami či v restauraci Maltas billiard.

Popis letoviska a okolí místa pobytu: Pobřeží je vhodné pro procházky, lze dojít i k nedalekému městečku Sv. Jiří. Nechybí zde typické řecké taverny, kde můžete ochutnat balkánské speciality a často se zde pořádají řecké taneční večery (vstup zdarma). Pláž je dlouhá, prostorná a není přeplněna jak tomu bývá u běžných evropských destinací. V místě pobytu možnost pronájmu kola, automobilu či motorky (blížší info na místě u delegáta).

Korfu - věčně zelený ostrov byl navštěvován zámožnými aristokraty již v 19. stol. Poslední rakouská císařovna Sisi si zde postavila letní zámeček Achileon,ve kterém s přestávkami prožila několik let. Ostrov je proslulý nejen historickými památkami, ale především svojí florou, nádhernými písčitými plážemi a stabilně teplým podnebím od května do listopadu. Pro tyto svoje krásy je vyhledáván turisty, kteří chtějí prožít klidnou a prosluněnou dovolenou u průzračně modrého moře. Města, malebné vesničky, moře, lidé, všechno na Korfu má zvláštní půvab, který způsobuje, že se návštěvníci rádi na tento ostrov vracejí.

Cena:

11 590 Kč

Krkonoše:

TOP ubytování ve Vrchlabí!

Doporučujeme:

Měsíční splátka:

Popis:

LAST MINUTE ŘECKO-CORFU-PERIVOLI 04.-14.07.2018 (11dní/10nocí):

Sleva oblíbeného leteckého zájezdu na Corfu. Původní cena 12 490,- Kč/os.!

V CENĚ:

► letecká doprava Praha – Corfu (Kerkyra) a zpět

► letištní a bezpečnostní taxy včetně palivového příplatku

► transfery z/na letiště do/z místa pobytu

► ubytování ve studiích s kuchyňkou

► služby českého delegáta

► pojištění CK proti úpadku

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14200455

Počet zhlédnutí:

15 635x

Zhlédnutí detailu:

227x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 444 inzerátů