8 denní letecký zájezd na Chalkidiki s all incl za 9 880Kč

Temín zájezdu14.06.2018 - 21.06.2018
Délka pobytu7 dní
Druh zájezdupobyt u moře
Geograf. oblastEvropa
StátŘecko
Druh ubytováníhotel
Úroveň ubytování****
Stravováníall inclusive
Dopravaletecky
Název ubytováníHotel Iris
Letovisko, místoChalkidiki-Siviri

Cena:

9 880 Kč

Krkonoše:

TOP ubytování ve Vrchlabí!

Doporučujeme:

Měsíční splátka:

Popis:

Poloha: hotel leží v klidnější lokalitě menšího letoviska Siviri, u jedné z nejkrásnějších pláží poloostrova Chalkidiki, na pobřeží Thráckého moře, kde v dáli můžete spatřit vrcholky mytického pohoří Olymp. Hotel je vzdálen 85 km od letiště v Soluni.

Pláž: písečná pláž cca 350 m od hotelu, s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis (za poplatek).

Vybavení: recepce, WiFi v lobby a prostoru areálu (zdarma), trezor na recepci (za poplatek), restaurace, bar v lobby a u bazénu, venkovní bazén, tenisové hřiště, volejbalové hřiště, dětské hřiště, parkoviště.

Sport a zábava: podél pláže se line promenáda, lemovaná kavárnami a tavernami. Sportovní aktivity na pláži (za poplatek).

Náš názor: velmi stylový hotel s vysokým standardem ubytování i servisu, který uspokojí i náročnější klientelu. Kompletně byl dokončen v roce 2016.

Stravování: all inclusive

ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů, odpolední svačina (16:30-17:30, sendviče, sušenky). Nápoje nealkoholické (cola, limonáda, džusy, čaj, káva) a alkoholické - pivo, víno, ouzo, brandy, vodka, amaretto, mastika (11:00-23:00).

Ubytování: hotel ****

nadstandardně vybavené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s balkonem nebo terasou, vlastní soc. zařízení, fén, lednička, TV. Pokoje vhodné pro klienty s pohybovými problémy.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

14180406

Počet zhlédnutí:

13 202x

Zhlédnutí detailu:

148x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 485 inzerátů