Řecko-Kréta-Hotel Scaleta Beach

Temín zájezdu14.10.2018 - 21.10.2018
Délka pobytu7 dní
Druh zájezdupobyt u moře
Geograf. oblastEvropa
StátŘecko
RegionKréta
Druh ubytováníhotel
Úroveň ubytování***
Stravováníall inclusive
Dopravaletecky
Název ubytováníHotel Scaleta Beach
Letovisko, místoHotel Scaleta Beach

Popis ubytovacího zařízení: POKOJ
standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 18 m², skromný, udržovaný, klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), TV, telefon; zdarma baby-cot (nutno objednat předem); balkón, terasa; rodinný: pro 2 os. (možnost přistýlky pro 1 dospělého nebo 2 děti), cca 18–22 m2, vybaven jako standardní pokoj; rodinný pokoj na vyžádání za příplatek.

Popis letoviska a okolí místa pobytu: tříhvězdičkový, udržovaný, postavený v roce 1986, renovovaný v roce 2017, má charakter vily, 118 pokojů, 4 patra, lobby, 24h. recepce, trezor (za poplatek, cca 2,5 EUR/den), hlavní restaurace – stravování formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, k dispozici židličky pro děti; hlavní bar; konferenční místnost pro 60 os., obchod se suvenýry, bezplatné bezdrátové připojení k internetu na recepci; za poplatek: internetový koutek; terasa s výhledem na moře, zahrada; existují rozdíly v podlažních úrovních - není vhodný pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard

Cena:

11 786 Kč

Krkonoše:

TOP ubytování ve Vrchlabí!

Doporučujeme:

Měsíční splátka:

Popis: Obklopený zelení, postavený v souladu s přírodou, je ideální nabídkou pro osoby, které ocení komorní atmosféru a malebné okolí. Nachází se na kopci s nádherným výhledem na moře v menším městě Scaleta, zároveň v blízkosti známého prázdninového střediska Rethymno, do kterého lze dojet taxíkem nebo autobusem. Hotel získal množství věrných fanoušků nejen díky lokalizaci, ale také výborné hotelové kuchyni založené na krétské stravě, připravované z místních výrobků. Na místě se nachází bazén, restaurace, bar a terasa, ze které lze obdivovat nejen krásný výhled na moře, ale také okouzlující západy slunce!
Inzerent:Lucky-Travel
Telefon:605 987 731
Telefon 2:737 009 948
Skype:plavby1
Odkaz:https://pobytovezajezdy.itaka.pl/..
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13725460

Počet zhlédnutí:

3 972x

Zhlédnutí detailu:

261x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 721 inzerátů