27.04.2019 10:10   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Rakousko
Temín zájezdu
14.08.2019 - 19.08.2019
Délka pobytu
5 dní
Druh zájezdu
sportovní zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Rakousko
Region
Stubaital
Druh ubytování
pension
Úroveň ubytování
Stravování
polopenze
Doprava
autobus
Název ubytování
Alpengasthof Baerenbad
Další termíny
Letovisko, místo
Neustift im Stubaital
Cena: 9 550 Kč

Popis: Zájezd se slevovou kartou do Stubaiských Alp.
Ochutnáte domácí speciality.

Zájezd do krásných rakouských hor rozkládajících se jižně od Innsbrucku, západně od dálnice vedoucí Brennerským průsmykem. Stubaiské Alpy jsou pro nás poměrně odlehlá oblast, která však uchvátí každého návštěvníka svojí nevšední rozmanitostí a krásou. S kartou Stubai Supercard můžete zdarma navštívit různé přírodní zajímavosti a lanovky ve Stubaiském údolí v Tyrolsku.

Program:
1. den: odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu i v západních Čechách. Přesun do Tyrolska. WATTENS - křišťálový svět Swarovski, křišťálová stěna z 12 tun křišťálového skla, největší křišťál na světě.
2. den: MIEDERS 953 m – kabinkovou lanovkou na vrchol Koppeneck 1600 m. MARIA-WALDRAST – přes lesy a pastviny pěšky na nejvýše položené poutní místo v Evropě s pověstným léčivým pramenem a klášterní restaurací, návrat lanovkou nebo bobovou dráhou do údolí. MISCHBACH – WASSERFALL – vycházka k vodopádu padajícímu do údolí z výšky 100 metrů téměř volným pádem.
3. den: STUBAISKÝ LEDOVEC – výjezd kabinkovou lanovkou do výšky 3210 m. TOP OF TYROL – vyhlídková terasa, panoramatický výhled na 109 vrcholů, vycházka k ledovci. EISGROTTE – možnost návštěvy ledovcové jeskyně. DRESDNER HÜTTE – vycházka okolo vodopádu u nejstarší turistické chaty v údolí. GRAWA-WASSERFALL – vycházka podél říčky Ruetz k nejširšímu vodopádu ve Východních Alpách.
4. den: NEUSTIFT – kabinkovou lanovkou Panoramabahn Elfer k Bergrestaurant Agrar 1 790 m. Od největších průchozích slunečních hodin v Alpách vycházka s výhledy do údolí Stubaital a Pinnistal dle zdatnosti účastníků. Zdatnější účastníci výstup na Elferturm 2495 m připomínající jižněji ležící Dolomity a po Panoramweg okolo chaty Elferhütte zpět.
5. den: FULPMES – lanovkou Kreuzjochbahn do výšky 2136 m. STUBAIBLICK – nenáročný výstup k vyhlídkové plošině a naučný okruh věnovaný alpské flóře, pěšky do mezistanice kolem chaty Schlickeralm, lze krátit lanovkou. Zdatnější účastníci hřebenová túra k chatě Starkenburgerhütte 2229 m. Odpoledne jízda Stubaiskou nostalgickou železnicí do Innsbrucku. INNSBRUCK – podvečerní prohlídka hlavního tyrolského města. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.
6. den: návrat v ranních hodinách.

Ubytování: horský penzion, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím.
Stravování: polopenze. Ochutnáte domácí speciality vyrobené přímo v místě ubytovaní.
V ceně je zahrnuta: přeprava, slevová karta Stubai Supercard, 4x ubytování, 4x polopenze a průvodce.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


CK HOŠKA TOUR
Telefon: 493 792 520
Odkaz: https://hoska-tour.cz/zajezdy/svet…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14797404
Počet zhlédnutí:
983x
Zhlédnutí detailu:
40x