10.07.2017 21:41   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Rakousko
Temín zájezdu
23.07.2017 - 27.07.2017
Délka pobytu
4 dní
Druh zájezdu
poznávací zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Rakousko
Region
Dachstein
Druh ubytování
hotel
Úroveň ubytování
Stravování
bez stravy
Doprava
autobus
Název ubytování
apartmány a hotel
Další termíny
Letovisko, místo
Schladming
Cena: 5 950 Kč

Popis: Lanovky v ceně zájezdu.
Denně možnost vykoupání v bazénu.

Poznávací zájezd s lehkou turistikou. Další putování se slevovou kartou. Objevte krásy Štýrska. Ne všechny cesty vedou do Říma. Mnohé vedou na okouzlující místa v "zeleném srdci" Rakouska. Zažijte nezapomenutelnou aktivní dovolenou. Lehká turistika s přihlédnutím na zdatnost jednotlivých účastníků. Možnost vykoupání ve schladminském bazénu. V ceně zájezdu je jízdné všemi lanovkami, vstupné do bazénu a pamětihodností podle uvedeného programu.


Program:

1.den: odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu v jižních Čechách. Denní přesun do Rakouska. PLANAI SEILBAHN - kabinkovou lanovkou ze Schladmingu 800 m na Planai 1906 m. Často vyhledávaný turistický cíl. Vycházka po bočním hřebeni Schladminských Alp. Zde najdete krásnou panoramatickou cestu s výhledy do údolí řeky Enns a na masiv Dachsteinu.

2.den: DACHSTEIN GLETSCHERBAHN - kabinovou lanovkou od Türlwandhütte 1680 m na Bergstation 2694 m. Lehká túra přes Schladminský ledovec k turistické chatě Dachsteinwarte 2741 m ležící přímo u paty vrcholu Hoher Dachstein. Velké panoramatické výhledy. Nedaleko horní stanice lanovky je možnost prohlídky ledovcové jeskyně či přechodu vzdušného lanového mostu. RIESACHFÄLLE - fascinující stezka Wilde Wasser podle obřích vodopádů po nově zpřístupněném chodníku k romantickému jezeru Riesachsee. Prochází se i po atraktivním vzdušném lanovém mostě.

3.den: SCHLADMINGER TAUERNSEILBAHN - kabinkovou lanovkou z obce Haus ke Krummholz Hütte 1838 m. Zde vás čeká čistý vzduch, klidné prostředí a nádherné výhledy. Túra podle zdatnosti jednotlivých účastníků. Možnost vycházky na Hauser Kaibling 2015 m. Turistické chaty nabízejí kulinářské speciality. Panoramatické výhledy na masiv Dachsteinu. TRAUTENFELS - prohlídka zámku. Rozsáhlé přírodovědné i národopisné sbírky, které se vztahují ke štýrskému údolí Ennstal a kraji Ausseerland. Samotný zámek fascinuje svým barokním vybavením a okouzlujícím výhledem na okolní horské panorama. WÖRSCHACHKLAMM - romantická stezka po uměle zhotoveném chodníku vedle obřích hrnců vymletých divokou vodou.

4.den: GIPFELBAHN HOCHWURZEN - kabinkovou lanovkou z Rohrmoosu 1118 m na Hochwurzen 1840 m. Lehká túra na Rossfeld 1919 m a případně až na Hochfeid 2189 m v masivu Schladminských Alp. Panoramatické výhledy na masiv Dachsteinu. Za poplatek lze sjet k dolní stanici lanovky na tříkolce - kouzelný sjezd nejen pro děti. ADMONT - jedna z nejstarších osad ve Štýrsku. Možnost prohlídky kláštera s bohatou výzdobou. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

5.den: návrat v ranních hodinách.


Ubytování: apartmány a hotel v rekreačním středisku Schladming.

Stravování: k dispozici dobře vybavené kuchyňky. Možnost objednání sterilovaných jídel v CK. Rovněž je možnost dokoupení večeří za celkovou cenu 990,- Kč.

Cena: 5 950,-/5 700,- Kč.

V ceně je zahrnuta: přeprava, 3x ubytování, slevová karta "Sommercard" a průvodce.

Další zajímavé zájezdy:
www.hoska-tour.cz

Pořadatel:
Lubomír Hoška, HOŠKA TOUR
IČO: 43518621

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


CK HOŠKA TOUR
Telefon: 493 792 520
Odkaz: http://hoska-tour.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
13198696
Počet zhlédnutí:
12 672x
Zhlédnutí detailu:
198x