16.05.2016 21:31   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Rakousko
Temín zájezdu
01.07.2016 - 07.07.2016
Délka pobytu
6 dní
Druh zájezdu
poznávací zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Rakousko
Region
Druh ubytování
hotel
Úroveň ubytování
Stravování
snídaně
Doprava
autobus
Název ubytování
1x koleje, 4x hotel
Další termíny
Letovisko, místo
Korutany
Cena: 7 950 Kč

Popis: Se slevovou kartou ušetříte.
zájezd č. 200

Nabízíme velmi zajímavou dovolenou v Korutanech s pěší turistikou a především s poznávacím programem. Je zde mnoho přírodních krás i hodně historických památek. Pomocí lanovek a mýtných vysokohorských silnic se dostanete na nejkrásnější vyhlídkové vrcholy. Program může být upraven s ohledem na zařazená místa v Korutanské kartě 2016. V ceně je veškeré vstupné, jízdné lodí a lanovkami uvedené v programu.


Program:

1.den: odjezd v odpoledních hodinách, možnost nástupu i v jižních Čechách. Nocleh v jižních Čechách.

2.den: NOCKGEBIET - jízda po mýtné vysokohorské panoramatické silnici Nockalmstrasse, která je dlouhá 34 km. TURRACHER HÖHE - kabinkovou lanovkou do výšky 2200 m, vycházka na vrchol Rinsennock 2334 m. Panoramatický výhled od korutanských jezer přes Taury po Schladmingské Taury. WÖLLANER NOCK - výlet lanovkou a vycházka na vrchol s kruhovým výhledem.

3.den: DREILÄNDERECK - sedačkovou lanovkou na pohraniční vrchol. Vynikající výhled na panorama Julských Alp, vycházka. VILLACH - krátká prohlídka centra města, výstup na městskou vyhlídkovou věž. VILLACHER ALPE - jízda vyhlídkovou silnicí do výšky 1733 m. Lehká túra, alpské louky, výhledy na Julské Alpy a Karavanky.

4.den: PYRAMIDENKOGEL - výjezd k jedné z nejlepších korutanských rozhleden, kruhový rozhled. WÖRTHER SEE - největší jezero v Korutanech, projížďka lodí po jezeře. MARIA VÖRTH - malebná obec na skalnatém poloostrově, farní kostel. MINIMUNDUS - miniaturní svět, nejvýznamnější stavby z celého světa. Sleva na vstupném pouze 50%.

5.den: LANDSKRON - rozsáhlý hrad. GERLITZEN - výlet lanovkou na vyhlídkový vrchol ležící přímo nad jezerem Ossiacher See. OSSIACHER SEE - vyhlídková jízda lodí po jezeře. OSSIACH - klimatické lázně, benediktinský klášter.

6.den: GOLDECK - lanovkou Spittal - Goldeck 2059 m, vycházka na vrchol 2139 m. Kruhový výhled na korutanská jezera. SPITTAL - krátká prohlídka starého města. PORCIA - zámek, prohlídka rozsáhlé národopisné expozice. REISSECK GRUPPE - horskou dráhou na Berghotel Reisseck 2250 m. Vycházka s ohledem na zdatnost jednotlivých účastníků. Odjezd ve večerních hodinách, noční přesun.

7.den: návrat v ranních hodinách.

Ubytování: 1x vysokoškolské koleje v jižních Čechách, 4x hotel v Rakousku.
Stravování: snídaně. Možnost dokoupení večeře za celkovou cenu 1 240,- Kč.
Cena: 7 950,-/7 600,- Kč.
V ceně je zahrnuta: přeprava, 5x ubytování, 4x snídaně, slevová "Korutanská karta" a průvodce. Speciální sleva pro děti do 15 let 1 200,- Kč.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


CK HOŠKA TOUR
Telefon: 493 792 520
Odkaz: http://hoska-tour.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
11718151
Počet zhlédnutí:
8 093x
Zhlédnutí detailu:
234x