15.07.2016 10:46   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Portugalsko
Temín zájezdu
18.09.2016 - 03.10.2016
Délka pobytu
15 dní
Druh zájezdu
plavba na lodi
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Portugalsko
Region
Lisabon
Druh ubytování
jiný
Úroveň ubytování
Stravování
bez stravy
Doprava
vlastní
Název ubytování
plachetnice
Další termíny
Popis ubytovacího zařízení
Čtyřkajutová plachetnice Delphia 40 poskytne dostatek komfortu pro kapitána a maximálně 7 členů posádky s tím, že salón zůstává volný jako společná prostora.
Letovisko, místo
Sao Miguel
Popis letoviska a okolí místa pobytu
4 dny strávíme na krásném ostrově Sao Miguel. Dále poplujeme na ostrov Santa Maria a 1 den budeme věnovat jeho poznávání. V pátek 23. 9. 2016 začne hlavní přeplavba této trasy dlouhá 800 NM. Cílem této cesty je plavba sama, překonávání nejen sebe ale i oceánu. Předpokládám, že do mariny Cascais poblíž Lisabonu doplujeme 30. 9. 2016. Plánuji však raději rezervu až do 3. 10. 2016. Jaké cíle své návštěvy na ostrovech zvolíte, záleží čistě na vás. Každého z nás zajímá něco jiného, a tak vám dávám na svých plavbách prostor zažít přesně to, co nejvíce zajímá vás. Mimochodem, oceán kolem Azorských ostrovů oplývá množstvím velryb a delfínů, a proto doufám, že v průběhu začátku plavby zažijeme blízká pozorování těchto kytovců a savců.
Cena: 28 000 Kč

Popis: Zažijte s Tomášem Kůdelou 16 denní plavbu Atlantským oceánem od Azorských ostrovů do Portugalska. Plavba je vhodná pro jachtaře i nejachtaře, kteří se chtějí stát členy posádky. Cílem je plavba sama, každodenní střídání dne a noci, východů a západů Slunce, pohled na nekonečnou vodní hladinu.

Co se naučíte:
Samostatně řídit loď pod plachtami. Základy astronavigace se sextantem. Plout po větru i křižovat proti větru. Důvěřovat sami sobě i na širém oceánu. Orientovat se v námořních mapách. Používat moderní navigační přístroje.

Co plavbou získáte:
Poznáte mnoho tváří moře.
Poznáte sami sebe.
Získáte důvěru ve své schopnosti.
Plně vypnete z rutiny každodenního života.
Dokonale zrelaxujete.
Ponoříte se do odvěkého rytmu života tím, že vypnete.

Na mých plavbách sami řídíte loď, sami navigujete. Postupně zůstanete na směnách sami a zcela samostatně povedete loď a to jak ve dne tak i v noci.Nebojte se, postupně Vás do všeho zasvětím a jednotlivými kroky Vás provedu.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Tomáš Kůdela
Telefon: 608 666 790
Odkaz: http://tomaskudela.cz/plan_atl4…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
10645488
Počet zhlédnutí:
26 393x
Zhlédnutí detailu:
1 249x