04.03.2019 20:34   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Polsko
Temín zájezdu
19.06.2019 - 23.06.2019
Délka pobytu
4 dní
Druh zájezdu
sportovní zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Polsko
Region
Druh ubytování
hotel
Úroveň ubytování
Stravování
snídaně
Doprava
autobus
Název ubytování
hotel
Další termíny
Letovisko, místo
Poznaň
Cena: 6 250 Kč

Popis: Objevte romantický kraj.

Jedna z prvních cyklistických tras ve Wielkopolsku prochází kolem sta menších a větších jezer, která dala cyklotrase její název. Cesta vede přes mírně kopcovitou oblast především po silnicích s menším provozem. Cyklotrasa je součástí mezinárodní cyklotrasy vedoucí z Calais do Petrohradu. Na trase jsou k vidění staré hrady a zámky, historická města, jimiž jsou především Szamotuły, Sieraków a Poznaň.

Program
1. den: odjezd v časných ranních hodinách, přesun do oblasti Wielkopolska. Cyklotrasa Miedzychod – Kamionna – Prusim – Chalin – Sierakow. Celkem 28 km. MIEDZYCHOD – malebné město ležící na břehu jezera. SIERAKOW – cihlový hrad, muzeum.
2. den: cyklotrasa Sierakow – Chrzypsko Wielkie – Bialokosz – Zajaczkowo – Ostrorog – Szamotuly, celkem 50 km.
CHRZYPSKO WIELKIE – turistické a rekreační centrum na břehu jezera. OSTROROG – malebné město mezi jezery. SZAMOTULY – město plné památek, bazilika, klášter, hrad.
3. den: cyklotrasa Szamotuly – Pamiatkowo – Poznaň, celkem 40 km. PAMIATKOWO – rozsáhlý park, jezero. POZNAŇ – poznej Poznaň. Starý rynek s místními umělci, kteří zde vystavují své výtvory, radnice s orlojem je jednou z nejkrásnějších budov – největší turistickou atrakcí je hodinová věž, Přemyslovský zámek, monumentální katedrála (nejstarší v Polsku) se Zlatou kaplí a hodnotným hlavním oltářem.
4. den: cyklotrasa Poznaň – Mosina – Czempiń – Racot – Osieczna, celkem 65 km. MOSINA – bývalé královské město. RACOT – významný hřebčín. OSIECZNA – v okolí města 10 jezer.
5. den: cyklotrasa Osieczna – Leszno – Rydzyna – Góra, celkem 45 km. RYDZYNA – zámek, romantický park. LESZNO – město leží na sedmi pahorcích mezi jezery. Katedrála, kostel sv. Jiří, arcibiskupský palác, starý rynek, Muzeum počátků polské státnosti. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 23.00 hodin.

Ubytování: hotely, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím.
Stravování: snídaně. Večeře individuálně v hotelových restauracích.
V ceně je zahrnuta: přeprava, 4x ubytování, 4x snídaně a průvodce.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


CK HOŠKA TOUR
Telefon: 493 792 520
Odkaz: https://hoska-tour.cz/zajezdy…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14799594
Počet zhlédnutí:
1 260x
Zhlédnutí detailu:
56x