Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

NORSKO 2017

Temín zájezdu03.08.2017 - 14.08.2017
Délka pobytu11 dní
Druh zájezdusportovní zájezd
Geograf. oblastEvropa
StátNorsko
Druh ubytovánístan
Stravováníbez stravy
Dopravaautobus
Název ubytováníParadisecamp
Letovisko, místoMěsto Otta a okolí

Popis ubytovacího zařízení: Oblečení: Teplejší oblečení (mikiny, svetr ), nepromokavá bunda, deštník, věci na kolo, plavky, čepice, dvoje boty: tenisky neb sandály a jedny ,,lepší“ na chození po skalách.
Zavazadla: Krabice na jídlo ( banánovky ), radši více menších, velké sportovní tašky na oblečení i na jídlo, malý batůžek na výlety, ledvinka na doklady. Ne krosny a velké batohy !!!
Výzbroj: Stan (dvojice, trojice), spacák teplejší, karimatka, kladívko ( sekyrka ) na zatloukání kolíků ( dvojice ), nůž, zapalovač, vařič malý (dvojice) toaletní papír, svíčky, rybářská stolička, ešus , lžíce, nádoba na pitnou vodu 5l, (dvojice), nejnutnější léky, náplasti, dezinfekce, sprej proti komárům.
Jídlo: Těstoviny,rýže, polévky, těstovinové přípravky typu ,,Rychlá večeře“, paštiky , konzervy, trvanlivý salám, tvrdý sýr, koření, olej, tatranky, bonbony, čokoláda.
V Norsku lze koupit: Výborné rybí saláty, jogurty,marmelády, medy, bramborové placky, chléb ,,Kneipp“ a ,,Loff“(výborné), višňový sýr ,,Créme Chérie“, masové kuličky ,,Kottbuler“, losí a sobí salám ,,Elgpolse“ a ,,Rendyrpolse“. Hnědý sýr ,,Brunost“ ze syrovátky a od něj krajové odvozeniny, např: ,,Gudbransdalsost“, Floytemysost“, buráková pomazánka. Pivo a lihoviny jsou tam drahé !!!
Ostatní: Hudební nástroje ( ne klavír,harfa a kontrabas), rybářské náčiní a rošt, humor a úsměv...

Popis letoviska a okolí místa pobytu: Odjezd ve středu večer z Prahy, cesta přes Německo, trajektem do Švédska a ve středu večer příjezd do „PARADISE CAMPU“ v Norsku. Další dny přejezd přes PEER GYNT VEIEN, výlety do N.P. RONDANE a DOVREFJELL, přechod BESSEGENU, možný i celodenní výlet na CESTU TROLLŮ, GEIRANGER, DALSNIBBU, a přes LOM a OTTADALEN zpět. Pro zkušenější vodáky možnost sjíždění řek SJOA, OTTA a LAGEN na nafukovacích lodích, po důkladné prohlídce nebo konzultaci se stálým českým vodáckým klubem ve Sjoe. Odjezd následující týden v pátek a v sobotu v podvečer dojezd do Prahy.

Počasí v Norsku: bývá zpravidla velice pěkné,jasno polojasno, teplota 20-25 st, mnohdy i kolem 30, vprůměru z 11 dnů prší 1 až 2 dny.

Lidé v Norsku: vzhledem k velmi řídkému osídlení se s nimi příliš nesetkáte, pokud ano,bývá to příjemný zážitek. Jsou uzavřenější a rozhovor zpravidla sami nezačnou, budou však rádi, když začnete vy.

Ceny v Norsku: jsou zpravidla 3 - 4krát vyšší než u nás. Supermarkety téměř výhradně domácích řetězců však nabízejí vždy 1 druh od každé komodity potravin ve výrazné akci, čímž se pak dostáváme na cenu jako u nás. Čili i sem je zbytečné vozit velké zásoby. Na nákup piva a alkoholu zde však zapomeňte, vše je nutné vézt od nás.

Náročnost výpravy: nenáročné, cesta většinou z kopce, po celou dobu bude k dispozici doprovodné vozidlo s průvodcem.

Doprava: 8 místný mikrobus Ford Transit + vlek na kola.

Ubytování a strava: ubytování pod vlastními stany a strava vlastní.

Cena:

8 500 Kč

Krkonoše:

TOP ubytování ve Vrchlabí!

Doporučujeme:

Měsíční splátka:

Popis: Ahoj, jel by někdo v srpnu tohoto roku (3. - 14.8.) na kolo a na vodu do Norska? Jsme fajn parta z Prahy s vlastní dopravou, takže to stojí pár korun. Máme ještě několik volných míst v mikrobusu. Informace jsou na www.soulodime.cz. V případě zájmu pište na soulodime@centrum.cz nebo sms na tel. 606 211 526.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12640474

Počet zhlédnutí:

25 878x

Zhlédnutí detailu:

495x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 428 inzerátů