16.12.2018 00:09   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Norsko
Temín zájezdu
03.08.2017 - 14.08.2017
Délka pobytu
11 dní
Druh zájezdu
sportovní zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Norsko
Region
Druh ubytování
stan
Úroveň ubytování
Stravování
bez stravy
Doprava
autobus
Název ubytování
Paradisecamp
Další termíny
Popis ubytovacího zařízení
Oblečení: Teplejší oblečení (mikiny, svetr ), nepromokavá bunda, deštník, věci na kolo, plavky, čepice, dvoje boty: tenisky neb sandály a jedny ,,lepší“ na chození po skalách. Zavazadla: Krabice na jídlo ( banánovky ), radši více menších, velké sportovní tašky na oblečení i na jídlo, malý batůžek na výlety, ledvinka na doklady. Ne krosny a velké batohy !!! Výzbroj: Stan (dvojice, trojice), spacák teplejší, karimatka, kladívko ( sekyrka ) na zatloukání kolíků ( dvojice ), nůž, zapalovač, vařič malý (dvojice) toaletní papír, svíčky, rybářská stolička, ešus , lžíce, nádoba na pitnou vodu 5l, (dvojice), nejnutnější léky, náplasti, dezinfekce, sprej proti komárům. Jídlo: Těstoviny,rýže, polévky, těstovinové přípravky typu ,,Rychlá večeře“, paštiky , konzervy, trvanlivý salám, tvrdý sýr, koření, olej, tatranky, bonbony, čokoláda. V Norsku lze koupit: Výborné rybí saláty, jogurty,marmelády, medy, bramborové placky, chléb ,,Kneipp“ a ,,Loff“(výborné), višňový sýr ,,Créme Chérie“, masové kuličky ,,Kottbuler“, losí a sobí salám ,,Elgpolse“ a ,,Rendyrpolse“. Hnědý sýr ,,Brunost“ ze syrovátky a od něj krajové odvozeniny, např: ,,Gudbransdalsost“, Floytemysost“, buráková pomazánka. Pivo a lihoviny jsou tam drahé !!! Ostatní: Hudební nástroje ( ne klavír,harfa a kontrabas), rybářské náčiní a rošt, humor a úsměv...
Letovisko, místo
Město Otta a okolí
Popis letoviska a okolí místa pobytu
Odjezd ve středu večer z Prahy, cesta přes Německo, trajektem do Švédska a ve středu večer příjezd do „PARADISE CAMPU“ v Norsku. Další dny přejezd přes PEER GYNT VEIEN, výlety do N.P. RONDANE a DOVREFJELL, přechod BESSEGENU, možný i celodenní výlet na CESTU TROLLŮ, GEIRANGER, DALSNIBBU, a přes LOM a OTTADALEN zpět. Pro zkušenější vodáky možnost sjíždění řek SJOA, OTTA a LAGEN na nafukovacích lodích, po důkladné prohlídce nebo konzultaci se stálým českým vodáckým klubem ve Sjoe. Odjezd následující týden v pátek a v sobotu v podvečer dojezd do Prahy. Počasí v Norsku: bývá zpravidla velice pěkné,jasno polojasno, teplota 20-25 st, mnohdy i kolem 30, vprůměru z 11 dnů prší 1 až 2 dny. Lidé v Norsku: vzhledem k velmi řídkému osídlení se s nimi příliš nesetkáte, pokud ano,bývá to příjemný zážitek. Jsou uzavřenější a rozhovor zpravidla sami nezačnou, budou však rádi, když začnete vy. Ceny v Norsku: jsou zpravidla 3 - 4krát vyšší než u nás. Supermarkety téměř výhradně domácích řetězců však nabízejí vždy 1 druh od každé komodity potravin ve výrazné akci, čímž se pak dostáváme na cenu jako u nás. Čili i sem je zbytečné vozit velké zásoby. Na nákup piva a alkoholu zde však zapomeňte, vše je nutné vézt od nás. Náročnost výpravy: nenáročné, cesta většinou z kopce, po celou dobu bude k dispozici doprovodné vozidlo s průvodcem. Doprava: 8 místný mikrobus Ford Transit + vlek na kola. Ubytování a strava: ubytování pod vlastními stany a strava vlastní.
Cena: 8 500 Kč

Popis: Ahoj, jel by někdo v srpnu příštího roku na kolo a na vodu do Norska? Jsme fajn parta z Prahy s vlastní dopravou, takže to stojí pár korun. Máme ještě několik volných míst v mikrobusu. Informace jsou na www.soulodime.cz. V případě zájmu pište na soulodime@centrum.cz nebo sms na tel. 606 211 526.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit
Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
12640474
Počet zhlédnutí:
27 580x
Zhlédnutí detailu:
531x