23.02.2018 14:00   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Nizozemsko
Temín zájezdu
18.04.2018 - 23.04.2018
Délka pobytu
5 dní
Druh zájezdu
poznávací zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Nizozemsko
Region
Amsterdam
Druh ubytování
bungalov
Úroveň ubytování
Stravování
bez stravy
Doprava
autobus
Název ubytování
bungalovy
Další termíny
Letovisko, místo
Nizozemí
Cena: 6 950 Kč

Popis: Slavná burza květin.

Cena: 6 950,-/6 650,- Kč

Poznávací zájezd za květinami. Nakonec květiny a Holandsko patří nerozlučně k sobě. Holandské parky prosluly po celém světě a slavná je i burza květin v Aalsmeeru. K vyhledávaným akcím patří každoroční květinová korza. Květinové průvody patří k nejoblíbenějším turistickým atrakcím Holandska.


Program

1. den: odjezd v odpoledních hodinách, možnost nástupu v západních Čechách. Noční přesun.

2. den: AALSMEER – největší květinová burza. VOLENDAM – rybářská vesnice se starobylým centrem čítajícím mnoho malých rybářských domků. ALIDA HOEVE – na rodinné sýrové farmě ze 17. století se seznámíte s tradiční výrobou sýrů Edam a Gouda. Možnost ochutnávky i zakoupení sýrů. EDAM – staré město, kanály, mosty. MARKEN – původně ostrov v Zuiderzee s rybářskou vesnicí, obyvatelé stále ještě nosí dobové kroje.

3. den: ALKMAAR – účast na sýrovém trhu. NAARDEN – kostelík valonské církve, muzeum J. A. Komenského. DEN HAAG – sídlo holandské vlády, Mírový palác, Binnenhof. MADURODAM – miniaturní Holandsko. Makety jednotlivých památek jsou v měřítku 1: 25, hodně částí je pohyblivých. SCHEVENINGEN – světoznámé přímořské letovisko.

4. den: JARNÍ KVĚTINOVÉ KORZO – květinový průvod. Jedná se o průvod alegorických vozů z tisíců řezaných květů. Toto korzo patří k tomu nejkrásnějšímu a nejvoňavějšímu, co můžete v Holandsku spatřit a zažít. KEUKENHOF – největší světová květinová zahrada tulipánů, narcisů, hyacintů a dalších květin, stromů, rybníčků a fontán.

5. den: ZAANSE SCHANS – obydlený skanzen, přístupný mlýn s bohatou expozicí, manufaktura na výrobu sýrů a dřeváků. AMSTERDAM – korunovační a největší město Holandska. Malebné město na řece Amstel proslulé kanály, galeriemi s obrazy nejslavnějších mistrů a kosmopolitní atmosférou. Je jednou z nejnavštěvovanějších evropských metropolí. Možnost projížďky na vyhlídkové lodi po grachtech, exkurze do brusírny diamantů, prohlídka Říšského muzea. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

6. den: návrat v dopoledních hodinách.


Ubytování: bungalovy.

Stravování: k dispozici vybavená kuchyňka. V cestovní kanceláři lze objednat sterilovaná jídla, bližší informace na webových stránkách nebo v pokynech zaslaných jednotlivým účastníkům.

V ceně je zahrnuta: přeprava, 3x ubytování a průvodce.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


CK HOŠKA TOUR
Telefon: 493 792 520
Odkaz: http://hoska-tour.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
13764311
Počet zhlédnutí:
11 334x
Zhlédnutí detailu:
312x