23.02.2018 18:04   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Německo
Temín zájezdu
26.07.2018 - 29.07.2018
Délka pobytu
3 dní
Druh zájezdu
poznávací zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Německo
Region
jinde neuvedené nabídky
Druh ubytování
hotel
Úroveň ubytování
Stravování
snídaně
Doprava
autobus
Název ubytování
hotel
Letovisko, místo
Bavorsko
Cena: 4 950 Kč

Popis: Od Řezna do Pasova.

Cena: 4 950,-/4 750,- Kč

Poznávací zájezd za památkami v Bavorsku. V programu jsou známá města jako Pasov či Řezno, i malebná městečka.


Program

1.den: odjezd v ranních hodinách, přesun do Bavorska. WELTENBURG – nejstarší bavorský klášter leží v místech, kde Dunaj protéká malebnou skalnatou soutěskou. Plavba soutěskou lodí. Možnost ochutnání místního piva. ŘEZNO (Regensburg) - jedno z nejlépe zachovaných měst v Bavorsku. V historickém jádru, které bylo zapsáno na Seznam kulturního dědictví UNESCO, se nachází mnoho románských a gotických památek. Mezi nejvýznamnější památky patří středověký kamenný most, starobylé opevnění, stará radnice, patricijská Zlatá věž a dominantou města je gotická katedrála sv. Petra. Zbytky opevněného římského tábora.

2.den: památky při plavebním kanálu Mohan – Dunaj a řece Altmůhl. EICHSTÄTT – centrum přírodního parku, historické jádro města, majestátní katedrála. BEILNGRIES – malebné centrum města s úzkými uličkami a kapličkami. BERCHING – starobylé městečko s kompletně zachovanými hradbami a věžemi, hrázděné domy, přístav vyhlídkových lodí plujících po kanálu Mohan – Dunaj. RIEDENBURG – historické jádro městečka, na kopci se tyčí hrad Rosenburg. PRUNN – jeden z nejlépe zachovalých rytířských hradů Bavorska. ESSING – starobylé městečko, zajímavý dřevěný most. Starý plavební kanál Mohan – Dunaj se zachovalými plavebními komorami z 19. století.

3.den: SCHÄRDING – malebné město s celou řadou pěkných barevných štítových domů. PASOV (Passau) – město tří řek. Stékají se zde Dunaj, Inn a Ilz. Malebné centrum města s barokní architekturou, dóm sv. Štěpána. Plavba výletní lodí po Dunaji do Obernzellu a zpět, během ní uvidíte krásy historického Pasova z Dunaje a soutok tří řek.

4.den: FINSTERAU – výletní letovisko. V místním skanzenu jsou shromážděny selské domy, kompletní dvory, vesnická kovárna a zájezdní hostinec. Pod širým nebem zde vzniklo kus minulosti. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20.00 hodin.

Ubytování: hotely.

Stravování: snídaně. Možnost dokoupení večeří za 960,- Kč.

V ceně je zahrnuta: přeprava, 3x ubytování, 3x snídaně a průvodce.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


CK HOŠKA TOUR
Telefon: 493 792 520
Odkaz: http://hoska-tour.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
13765177
Počet zhlédnutí:
5 654x
Zhlédnutí detailu:
208x