19.01.2019 09:26   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle druhu   |   Last minute
Temín zájezdu
00.00.0000 - 00.00.0000
Druh zájezdu
pobyt u moře
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Španělsko
Region
Tenerife
Druh ubytování
apartmán
Úroveň ubytování
***
Stravování
bez stravy
Doprava
letecky
Název ubytování
Mare Verde residence
Další termíny
Popis ubytovacího zařízení
Příjemné apartmány, klimatizované, s kuchyní, pračkou, pokojem a ložnicí. Ideální pro 1 - 3 osoby. V komplexu je vlastní velký bazén. Kousek od pláží. Celou dobu jsem vám k dispozici, výlety podnikáme společně, celý výklad je v češtině.
Letovisko, místo
Costa Adeje
Popis letoviska a okolí místa pobytu
Nádherné městečko přímo u nejkrásnějších pláží ostrova. V místě restaurace, bary, latisnkoamerická discotéka, kterou můžeme společně navštívit. Nádherné místo pro relax, zábavu, a výborný výchozí bod pro podnikání výletů do okolí.
Cena: 20 000 Kč

Popis: Nabízíme týdenní a desetidenní pobyty na kanárském ostrově Tenerife - ostrov věčného jara. Chybí vám energie, chcete načerpat slunečních paprsků a užít si koupání v ocenánu ? Zároveň pročistit vaši auru, meditovat a dozvědět se více o sobě ? Nabízím pobyty s meditacemi, profesionálním výkladem karet, numerologií, astrologií, včetně přímých karmických vhledů. Ubytování v hezkých apartmánech 10 minut od nádherné pláže. Ráno a večer společná meditace. V ceně pobytu je ubytování v apartmánu ( plně klimatizovaný, v komplexu s vlastním bazénem, nedaleko pláže ) Dvakrát denně meditace s lektorkou, spojena s dechovým cvičením, protahováním, odblokováním duševní zátěže, rozpuštěním karmických bloků. Výlet kolem ostrova na katamaránu, pozorování delfínů a kosatek na volném moři, český výklad,koupání v hloubce oceánu. Druhý výlet dle vlastního výběru - návštěva národního parku Teide, včetně výletu na nejvyšší bod ostrova - sopku Teide, kde se ocitnete až nad mraky. Návštěva silových polí a menhirů v oblasti Masca, návštěva Icod de Vinos - stromu věčného mládí. Denně možnost osobních konzultací, výkladů karet, vztahového koučinku. Numerologie a astrologie, karmický rozbor pro každého v ceně. Dvě společné systemické konstelace - řešení vašich vztahových, rodinných, pracovních problémů metodou konstelace - přímo pod hvězdami na pláži. Změňte svůj život na magickém ostrově věčného jara. Více informací ráda poskytnu. Cena pobytu včetně ubytování a výletu je 20000 Kč/osoba/týden, 22000/10 dnů ( letenky si kupujete zvlášť )

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Priestess Vanessa
Telefon: 728 916 045
MSN: https://priestessvanessa.webnode.cz/

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
13395746
Počet zhlédnutí:
37 820x
Zhlédnutí detailu:
532x