17.01.2019 13:17   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle druhu   |   Last minute
Temín zájezdu
00.00.0000 - 00.00.0000
Druh zájezdu
pobyt u moře
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Španělsko
Region
Tenerife
Druh ubytování
apartmán
Úroveň ubytování
***
Stravování
neuvedeno
Doprava
letecky
Název ubytování
Mare Verde residence
Další termíny
Popis ubytovacího zařízení
Příjemné, plně vybavené apartmány nedaleko krásných pláží, v oblasti Costa Adeje, Tenerife jih. Apartmány jsou plně vybavené, klimatizované, k dispozici velký společný bazén.
Letovisko, místo
Costa Adeje
Popis letoviska a okolí místa pobytu
Hlavní dominantou ostrova je bez pochyby Pico del Teide (3 718 m n. m.). Tato spící sopka je vidět z celého ostrova a těsně pod vrchol dokonce jezdí lanovka. Zkušení turisté vulkán zdolávají po svých od hladiny moře. Okolí hory, které je chráněným národním parkem, poskytuje skutečně úchvatnou podívanou, od téměř měsíční krajiny (zde se natáčelo i několik scén z filmu Hvězdné války) až po hojnou vegetaci. Za návštěvu určitě stojí malebná městečka na severu ostrova jako Orotava nebo Masca. Ve městě La Laguna najdete kromě nejstarší univerzity ostrova také katedrálu ze 17. století, která je na seznamu UNESCO. Významným místem, především pro věřící obyvatele, je městečko Candelaria, hlavní poutní místo celého souostroví. Podle legendy se zde už ve 14. století (tedy v pohanských dobách před příchodem Španělů) zjevila Panna Marie a jako Virgen de la Candelaria se stala patronkou Kanárských ostrovů. Na osotrově je celkem 140 pláží, většina je s tmavým pískem. My budeme v oblasti Costa Adeje, hned u nádherných pláží Playa de Fanabe a Playa del Duque, s nádherným světlým pískem. Společně podnikneme výlet katamaránem okolo celého ostova, s pozorováním delfínů a kosatek. Prohlédneme si městečko Las Galletas, s krásným, starobylým přístavem, navštívíme oblast Teide a podíváme se na svět z výšky vyšší než mraky.
Cena: Neuvedeno

Popis: Nabízím pobytové zájezdy na 10 dnů v krásné oblasti Kanárského ostrova Tenerife. Ubytování v příjemných apartmánech nedaleko krásných pláží. Pobyt je s duchovní tématikou, každé ráno a večer nás čeká společná meditace a povídání o duchovních tématech. Zbytek dne trávíme na pláži či na výletech. Provedu vás nádherným a tajuplným ostrovem, který má neskutečně mystickou atmosféru. Zajdeme si společně na výlet kolem ostrova, s pozorováním kosatek a delfínů z katamaránu. Denně poskytuji konzultace v oblasti duchovního rozvoje, poskytuji výklady z karet, s vhledem do minulých životů, numerologii, astrologii a diagnostiku vaší karmy s poradenstvím ohledně odblokování, rušení rodových zatížení, prokletí atd. Potkáte se s podobně naladěnými lidmi, a společně také řešíme problémy metodou sestavení systemických konstelací. Představte si vás pod hvězdami, na nádherné pláži, jak se společně obrátíme k nejstarším principům duchovna. Tenerife je magické místo, které změní váš život. Neváhejte mi napsat o více informací o těchto krásných a neskutečně duchovně silných pobytech.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Priestess Vanessa
Telefon: 728 916 045
MSN: https://priestessvanessa.webnode.cz/

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
13395282
Počet zhlédnutí:
36 265x
Zhlédnutí detailu:
576x