Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Magic Tenerife

Temín zájezdu00.00.0000 - 00.00.0000
Druh zájezdupobyt u moře
Geograf. oblastEvropa
StátŠpanělsko
RegionTenerife
Druh ubytováníapartmán
Úroveň ubytování***
Stravováníneuvedeno
Dopravaletecky
Název ubytováníMare Verde residence
Další termíny00.00 - 00.00
Letovisko, místoCosta Adeje

Popis ubytovacího zařízení: Příjemné, plně vybavené apartmány nedaleko krásných pláží, v oblasti Costa Adeje, Tenerife jih.
Apartmány jsou plně vybavené, klimatizované, k dispozici velký společný bazén.

Popis letoviska a okolí místa pobytu: Hlavní dominantou ostrova je bez pochyby Pico del Teide (3 718 m n. m.). Tato spící sopka je vidět z celého ostrova a těsně pod vrchol dokonce jezdí lanovka. Zkušení turisté vulkán zdolávají po svých od hladiny moře. Okolí hory, které je chráněným národním parkem, poskytuje skutečně úchvatnou podívanou, od téměř měsíční krajiny (zde se natáčelo i několik scén z filmu Hvězdné války) až po hojnou vegetaci. Za návštěvu určitě stojí malebná městečka na severu ostrova jako Orotava nebo Masca. Ve městě La Laguna najdete kromě nejstarší univerzity ostrova také katedrálu ze 17. století, která je na seznamu UNESCO. Významným místem, především pro věřící obyvatele, je městečko Candelaria, hlavní poutní místo celého souostroví. Podle legendy se zde už ve 14. století (tedy v pohanských dobách před příchodem Španělů) zjevila Panna Marie a jako Virgen de la Candelaria se stala patronkou Kanárských ostrovů. Na osotrově je celkem 140 pláží, většina je s tmavým pískem. My budeme v oblasti Costa Adeje, hned u nádherných pláží Playa de Fanabe a Playa del Duque, s nádherným světlým pískem. Společně podnikneme výlet katamaránem okolo celého ostova, s pozorováním delfínů a kosatek. Prohlédneme si městečko Las Galletas, s krásným, starobylým přístavem, navštívíme oblast Teide a podíváme se na svět z výšky vyšší než mraky.

Cena:

neuvedeno

Krkonoše:

TOP ubytování ve Vrchlabí!

Doporučujeme:

Měsíční splátka:

Popis:

Nabízím pobytové zájezdy na 10 dnů v krásné oblasti Kanárského ostrova Tenerife.

Ubytování v příjemných apartmánech nedaleko krásných pláží.

Pobyt je s duchovní tématikou, každé ráno a večer nás čeká společná meditace a povídání o duchovních tématech. Zbytek dne trávíme na pláži či na výletech. Provedu vás nádherným a tajuplným ostrovem, který má neskutečně mystickou atmosféru.

Zajdeme si společně na výlet kolem ostrova, s pozorováním kosatek a delfínů z katamaránu.

Denně poskytuji konzultace v oblasti duchovního rozvoje, poskytuji výklady z karet, s vhledem do minulých životů, numerologii, astrologii a diagnostiku vaší karmy s poradenstvím ohledně odblokování, rušení rodových zatížení, prokletí atd. Potkáte se s podobně naladěnými lidmi, a společně také řešíme problémy metodou sestavení systemických konstelací. Představte si vás pod hvězdami, na nádherné pláži, jak se společně obrátíme k nejstarším principům duchovna. Tenerife je magické místo, které změní váš život. Neváhejte mi napsat o více informací o těchto krásných a neskutečně duchovně silných pobytech.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13395282

Počet zhlédnutí:

31 743x

Zhlédnutí detailu:

500x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 444 inzerátů