08.07.2019 19:25   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Itálie
Temín zájezdu
01.12.2018 - 30.04.2019
Druh zájezdu
pobyt na horách, lyžování
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Itálie
Region
Dolomiti Superski
Druh ubytování
hotel
Úroveň ubytování
***
Stravování
Doprava
autobus
Název ubytování
Hotel Waldesruh
Další termíny
Popis ubytovacího zařízení
Ubytování ve dvou, tří nebo čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a televizí na pokoji. Hotel se vyznačuje výbornou a chutnou kuchyní, v objektu útulná restaurace, barová místnost a konferenční sál s možností příjemného večerního posezení K dispozici je hotelový výtah, místnost se sušákem lyžařských bot, konferenční místnost a bar. Hotel Waldesruh se nachází v poklidné vesničce nedaleko Brixenu. Výhodou tohoto hotelu je možnost konzumace nejen zde zakoupených nápojů, ale i nápojů vlastních a to i s použitím hotelového skla. K maximální spokojenosti hostů přispívá i bezprostřední kontakt s majiteli hotelu, kteří jsou vždy připraveni vyjít svým hostům vstříc. Časová vzdálenost přímo k lanovkám lyžařských středisek: 15 - 30 min.
Letovisko, místo
Severní Dolomity
Popis letoviska a okolí místa pobytu
Malebná oblast Jižních Tyrol, plná překrásných údolí s horskými pastvinami a horskými vesničkami. Údolí řeky Eisack, táhnoucí se od Brenneru přes Brixen až po Bolzano, nabízí v zimním období mnoho příležitostí ke strávení zimní dovolené. Největšími středisky jsou Plose, Gitschberg či Ratchings. Ze západu z Brixenu přes Bruneck až do rakouského Lienzu protíná tuto oblast další údolí – Pustertal. Okouzlující jsou vesničky, na kterých je patrný silný rakouský vliv a to od jazyka (více němčina než italština) až po styl domů. Perfektní lyžařské zážitky nabízí středisko Kromplatz, které je jedním z nejmodernějších středisek na světě.
Cena: Neuvedeno

Popis: Nabídka zimní dovolené – lyžování v Itálii a Rakousku. Více o našich pobytech a zájezdech na našich webových stránkách.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Cestovní kancelář KOPŘIVA TURIST s.r.o.
Telefon: 222 719 279
ICQ: 316965114
Skype: koprtur
Odkaz: www.kopriva-turist.com/

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
439409
Počet zhlédnutí:
101 544x
Zhlédnutí detailu:
4 831x