Zima 2018 – Cestovní kancelář KOPŘIVA TURIST s.r.o.

Temín zájezdu01.12.2017 - 30.04.2018
Druh zájezdupobyt na horách, lyžování
Geograf. oblastEvropa
StátItálie
RegionDolomiti Superski
Druh ubytováníhotel
Úroveň ubytování***
Dopravaautobus
Název ubytováníHotel Waldesruh
Další termíny04.07 - 09.07
Letovisko, místoSeverní Dolomity

Popis ubytovacího zařízení: Ubytování ve dvou, tří nebo čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a televizí na pokoji. Hotel se vyznačuje výbornou a chutnou kuchyní, v objektu útulná restaurace, barová místnost a konferenční sál s možností příjemného večerního posezení K dispozici je hotelový výtah, místnost se sušákem lyžařských bot, konferenční místnost a bar. Hotel Waldesruh se nachází v poklidné vesničce nedaleko Brixenu. Výhodou tohoto hotelu je možnost konzumace nejen zde zakoupených nápojů, ale i nápojů vlastních a to i s použitím hotelového skla. K maximální spokojenosti hostů přispívá i bezprostřední kontakt s majiteli hotelu, kteří jsou vždy připraveni vyjít svým hostům vstříc. Časová vzdálenost přímo k lanovkám lyžařských středisek: 15 - 30 min.

Popis letoviska a okolí místa pobytu: Malebná oblast Jižních Tyrol, plná překrásných údolí s horskými pastvinami a horskými vesničkami. Údolí řeky Eisack, táhnoucí se od Brenneru přes Brixen až po Bolzano, nabízí v zimním období mnoho příležitostí ke strávení zimní dovolené. Největšími středisky jsou Plose, Gitschberg či Ratchings. Ze západu z Brixenu přes Bruneck až do rakouského Lienzu protíná tuto oblast další údolí – Pustertal. Okouzlující jsou vesničky, na kterých je patrný silný rakouský vliv a to od jazyka (více němčina než italština) až po styl domů. Perfektní lyžařské zážitky nabízí středisko Kromplatz, které je jedním z nejmodernějších středisek na světě.

Cena:

neuvedeno

Krkonoše:

TOP ubytování ve Vrchlabí!

Doporučujeme:

Měsíční splátka:

Popis: Nabídka zimní dovolené – lyžování v Itálii a Rakousku. Více o našich pobytech a zájezdech na našich webových stránkách.
Inzerent:Cestovní kancelář KOPŘIVA TURIST s.r.o.
Telefon:222 719 279
Telefon 2:603 454 052
ICQ:316965114
Skype:koprtur
Odkaz:www.kopriva-turist.com/
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

439409

Počet zhlédnutí:

89 341x

Zhlédnutí detailu:

4 452x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 226 inzerátů