Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

NEJLEVNĚJŠÍ ISCHIE - ITÁLIE, Hotel Cesotta, LAST MINUTE TIP

Temín zájezdu15.04.2017 - 30.10.2017
Druh zájezdupobyt u moře
Geograf. oblastEvropa
StátItálie
RegionIschia
Druh ubytováníhotel
Úroveň ubytování***
Stravovánípolopenze
Dopravaletecky
Název ubytováníHotel Cesotta 3*
Letovisko, místoITÁLIE - ISCHIE - FORIO, hotel Cesotta 3*

Popis ubytovacího zařízení: FORIO Forio je největší městečko ostrova a zároveň důležitý přístav. Leží na západním pobřeží, které je nejvyhledávanější turistickou oblastí. Centrum Foria si stále zachovává kouzlo díky původním úzkým uličkám, zákoutím mezi dvory a slavnostnímu vyzvánění zvonů několika zdejších kostelů. Všudypřítomná zářivá běloba omítky kontrastuje se záplavou květů všech barev. Nejznámější a nejvyhledávanější místo ve Foriu jsou Poseidonovy zahrady a botanická zahrada La Mortella. HOTEL CESOTTA Oblíbený jednoduchý hotel v klidné rezidenční zóně San Francesco, přímo u stejnojmenné písčité pláže. Hotel má vlastní soukromou cestičku k moři. Historické centrum Foria, přístaviště či botanická zahrada La Mortella jsou vzdáleny asi 25 minut chůze.
Vybavení
Recepce, klimatizovaná restaurace, bar s venkovním posezením, dva bazény (jeden vnitřní termální 33 st.C s hydromasáží za poplatek a druhý venkovní minerální), společenská místnost s TV, v blízkosti hotelu placené parkoviště. WiFi připojení zdarma ve všech pokojích.
Ubytování
Dvojlůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna a WC, telefon, TV, malý balkón nebo malá terasa u pokojů v přízemí.
Stravování
Polopenze. Snídaně kontinentální, večeře výběr z menu.

Popis letoviska a okolí místa pobytu: Popis
Menší rodinný hotel je situován na klidném místě, u písečné pláže San Francesco (cca 100m), od centra města Forio pouhé 3 zastávky busem, cca 25 min pěšky.Vybavení celku: Hotel tvoří budova s recepcí a společenskou místností, dále budova s hotelovými pokoji.Vzdálenosti: od centra - Forio, cca 11 km Ischia Porto, cca 14 km Sant´Angelo 2.00 km, od pláže - od písečné pláže - krátkou privátní pěšinkou 100.00 m

Cena:

13 880 Kč

Krkonoše:

TOP ubytování ve Vrchlabí!

Doporučujeme:

Měsíční splátka:

Popis: Široká nabídka zájezdů nejen na Ischii, last minute zájezdy do celého světa, odlety do 24 hodin.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

3878061

Počet zhlédnutí:

22 664x

Zhlédnutí detailu:

647x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 875 inzerátů