22.01.2019 12:31   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Itálie
Temín zájezdu
11.07.2019 - 15.07.2019
Délka pobytu
4 dní
Druh zájezdu
poznávací zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Itálie
Region
Druh ubytování
hotel
Úroveň ubytování
Stravování
plná penze
Doprava
autobus
Název ubytování
Lago di Garda
Další termíny
Letovisko, místo
Lago di Garda
Cena: 8 990 Kč

Popis: hvězdicovité výlety z jednoho místa,
oblast u největšího italského jezera,
divoké scenérie u jezera Lago d´Iseo,
lodní výlety, pěší turistika a koupání,
Verona (UNESCO) – opera v antické aréně,
Brescia (UNESCO) – římské památky,
italská hotelová polopenze

Nástupní místa
Hradec Králové, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady, Praha, Plzeň

1. den
Odjezd z Hradce Králové v 7.00 hodin, možnost nástupu v Chlumci nad Cidlinou, v Poděbradech, v Praze (Černý Most) a v Plzni. Hraničním přechodem Rozvadov do Německa a přes Mnichov do Rakouska. Přejezd přes Brennerský průsmyk do Itálie, ubytování v okolí města Verona, večeře v hotelu.

2. den
Snídaně v hotelu, zastávka na nejjižnějším cípu jezera Lago di Garda v nejkrásnějším lázeňském městečku Sirmione. Procházka živým historickým centrem s fascinujícím středověkým hradem Rocca Scaligera ze 13. století. Možnost koupání nebo lodního výletu okolo celého poloostrova s výhledy na okolní hory, na honosné soukromé vily a termální prameny vyvěrající v okolí. Polední pozornost. Odpoledne návštěva Verony, města Romea a Julie. Pěší prohlídka města s městskými hradbami, náměstí Piazza dei Signori s náhrobky Scaligerů, Piazza delle Erbe s tržními domy a palácem Maffei, Dóm, Juliin dům s balkonem, ze kterého volala na Romea, a slavná antická aréna. Návrat na stejné ubytování, večeře v hotelu. Po večeři lze fakultativně* v antické aréně ve Veroně shlédnout světoznámé operní představení: Giuseppe Verdi - Aida Edizione Storica 1913. Po představení odjezd na ubytování.

3. den
Snídaně v hotelu, celodenní program u italského jezera Lago di Garda. Návštěva malebného městečka Malcesine se scaligherským hradem. Možnost výletu lanovkou na Monte Baldo (1 783 m n. m.) s nádhernými výhledy na tyrkysové jezero a okolní hory, krátká turistika po vrcholcích. Polední pozornost. V odpoledních hodinách projížďka lodí po jezeře do městečka Limone, ležícího na západní straně jezera. Město je známé svými římskými lázněmi, pěstováním citrónů a výrobou likéru Limoncello. Variantou programu může být koupání v jezeře a odpočinek. Návrat na stejné ubytování, večeře v hotelu.

4. den
Snídaně v hotelu, dopolední program v městě Brescia. Pěší návštěva centra města s historickými náměstími a uličkami, Piazza del Foro s římskými památkami (Capitoline Temple, Forum), Stará a Nová katedrála, z dob Benátek zachovalý Palazzo della Loggia, muzeum v klášteře Santa Giulia (UNESCO – římské památky a fresky). Polední pozornost. Odpolední zastávka u překrásného jezera Lago d´Iseo s divokými scenériemi, vysokými horskými štíty a malebnými vesničkami. Návrat na stejné ubytování a večeře v hotelu.

5. den
Snídaně v hotelu, odjezd přes Brennerský průsmyk do Rakouska, průjezd Rakouskem a Německem. Krátká zastávka v bavorském Regensburgu (UNESCO) s prohlídkou kamenného mostu a komplexu historických budov. Polední pozornost. Návrat do České republiky v pozdních večerních hodinách.

Cena zahrnuje
welcome drink
4x ubytování ve dvoulůžkových pokojích
4x polopenzi v místě ubytování
4x studenou stravovací pozornost od stewarda (2.-5.den)
dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací a WC
vedoucího zájezdu
služby stewarda
komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu
pojištění záruky pro případ úpadku CK dle zák. 159/1999 Sb.
Fakultativně: vstupenka na operu 900,- Kč při sepsání smlouvy v CK (min. 20 osob)

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


BUS TOURIST
Telefon: 495 513 319
Odkaz: www.bustourist.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
11364947
Počet zhlédnutí:
14 304x
Zhlédnutí detailu:
396x