22.01.2019 13:13   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Itálie
Temín zájezdu
10.06.2019 - 15.06.2019
Délka pobytu
5 dní
Druh zájezdu
poznávací zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Itálie
Region
Druh ubytování
hotel
Úroveň ubytování
Stravování
plná penze
Doprava
autobus
Název ubytování
Dolomity
Další termíny
Letovisko, místo
Dolomity
Cena: 13 650 Kč

Popis: italská hotelová polopenze
hvězdicovité výlety z jednoho místa
objevte krásy Dolomit – hor UNESCO
magické vrcholky – Marmolada a Drei Zinnen
nádherná horská údolí se skalními stěnami
pohodová pěší turistika
Bolzano, Brixen, Merano, Trento
Cortina d´Ampezzo, Madonna Di Campiglio

Nástupní místa
Hradec Králové, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady, Praha, Plzeň

1. den
Odjezd z Hradce Králové v 7.00 hodin, možnost nástupu v Chlumci nad Cidlinou, v Poděbradech, v Praze (Černý Most) a v Plzni. Hraničním přechodem Rozvadov do Německa a přes Mnichov do Rakouska. Přejezd přes Brennerský průsmyk do Itálie, ubytování v okolí města Bolzano, večeře v hotelu.

2. den
Snídaně v hotelu. Po snídani výlet údolím Alta Bagiado do Selly, mohutného skalního masívu v srdci Dolomit s úchvatnou horskou scenérií. Zastávka u krásného jezera Misurina pod symbolem Dolomit - bizarní vrcholky Tre Cime di Láveredo (2 999 m n. m.)a horou Surapis. Polední pozornost. Příjezd do centra údolí Valle d‘Ampezzo, prohlídka lázeňského městečka Cortina, místa konání ZOH 1956. Nenáročná pěší procházka v okolí. Návrat na stejné ubytování, večeře v hotelu

3. den
Snídaně v hotelu. Celodenní pobyt v údolí řeky Adige, charakteristické středomořským klimatem, mnoha vinicemi, jabloňovými sady a množstvím aristokratických venkovských domků a hradů v pozadí se zasněženými třítisícovými vrcholy. Návštěva centra Merana, procházka lázeňskou promenádou s pomníkem císařovny Sissi.Přejezd k zámku Trautmannsdorff, jedinečné zahrady vytvořené s rybníky, promenádami, pavilonky a množstvím květin a rostlin z celého světa v několika architektonických zahradních stylech (italský, francouzský, japonský a mnohé jiné), historie turistiky v muzeu Turiseum. Polední pozornost. Odpoledne hlavní město stejnojmenné autonomní oblasti v Dolomitech - Bolzano. Prohlídka míst, kde se stýká sever s jihem, dvě kulturní krajiny, německy a italsky mluvící lidé. Historické centrum, gotická katedrála, středověké fresky, osobní volno. Návrat na stejné ubytování, večeře v hotelu.

4. den
Snídaně v hotelu. Celodenní pobyt v jedné z nejnavštěvovanějších provincií v oblasti Trentino v části, která je také nazývána „Brána Dolomit“. Poznáme nejhezčí údolí Dolomit Val di Fassa a Val di Fiemme s nejkrásnějšími výhledy na nejvyšší vrchol Dolomit, masív a ledovec Marmolada (3 343 m n. m.). Krásné scenérie, náhorní plošiny, samoty a horské vesnice v téměř nedotčené přírodě s typickým alpským vysokým pohořím a údolím s řekou Avisio. Polední pozornost. Panoramatické cesty s jedinečnými výhledy, dle počasí výjezd lanovkou (Sass Pordoi) s nenáročnou pěší turistikou dle fyzické zdatnosti. Přesun údolím Val Gardena s ladinským obyvatelstvem, tradičním horským zemědělstvím se zaměřením na pastevectví a dřevořezbu. Návrat na stejné ubytování, večeře v hotelu.

5. den
Snídaně v hotelu. Dopoledne návštěva nejhezčího města jižního Tyrolska – Trenta. Prohlídka katedrály svatého Vigilia, Neptunova kašna a procházka středověkým centrem s úzkými uličkami. Polední pozornost. Odpoledne pobyt v největší chráněné oblasti Trentina - přírodní park Adamello Brenta. Úchvatné přírodní scenérie s neuvěřitelně vykreslenými skalními vrcholky, horské zelené louky, modrá jezera, hluboké strže, bizardní skalní věže a ledovce, patřící k tomu nejkrásnějšímu co italské hory nabízejí. Zastávka v mondénním městečku Madonna Di Campiglio, v jednom z nejstarších a nejznámějších středisek v Itálii, obklopeným úžasnou scenérií, kterou tvoří dolomitský hřeben Brenta. Dle počasí výjezd lanovkou s nenáročnou pěší turistikou dle fyzické zdatnosti. Návrat na stejné ubytování, večeře v hotelu.

6. den
Snídaně v hotelu. Krátká zastávka v Brixenu u vily, kde pobýval K. H. Borovský při svém nedobrovolném pobytu, a v centru města. Polední pozornost. Odjezd přes Brennerský průsmyk do Rakouska, průjezd Rakouskem a Německem. Návrat do Prahy a Hradce Králové v pozdních večerních hodinách.

Cena zahrnuje

welcome drink
5x ubytování ve dvoulůžkových pokojích
dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací a WC
5x polopenzi v místě ubytování
5x studenou stravovací pozornost od stewarda (2.-6.den)
vedoucího zájezdu
služby stewarda
komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu
pojištění záruky pro případ úpadku CK dle zák. 159/1999 Sb.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


BUS TOURIST
Telefon: 495 513 319
Odkaz: www.bustourist.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
11364878
Počet zhlédnutí:
16 235x
Zhlédnutí detailu:
338x