13.05.2016 21:48   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Indie
Temín zájezdu
08.10.2016 - 25.10.2016
Délka pobytu
17 dní
Druh zájezdu
poznávací zájezd
Geograf. oblast
Ostatní asijské země
Stát
Indie
Region
Druh ubytování
pension
Úroveň ubytování
***
Stravování
bez stravy
Doprava
letecky
Název ubytování
Ubytování u místních lidí
Další termíny
Popis ubytovacího zařízení
Ubytování bude zajištěno vždy přednostně u místních lidí středních a středních vyšších vrstev v jejich bytech či domech. Případně v čistých hostelech, guest housech či hotelech dle vzájemné domluvy mezi sebou.
Letovisko, místo
Kalkata, Darjeeling, Varanasi, Zlatý trojúhelník
Cena: 10 000 Kč

Popis: Jeďte do Indie za nejvýznamnějším svátkem Západního Bengálska Durga Pujou, za krásnou přírodou Darjeelingu a Assamu, který je známý svými čajovými plantážemi, a za velkolepými památkami Jaipuru. Jedno z nejstarších osídlených měst světa Varanasi a hlavní město Dílí nebude chybět. Celý výlet je zaměřen nejen na poznání památek, ale hlavně na poznání indické kultury a indického života. Ubytování bude zajištěno přednostně u místních lidí, případně v hostelech, guest housech či hotelech, podle domluvy a preferencí účastníků.

Nejsem cestovní kancelář ani cestovní agentura. Jsem fyzická osoba pracující na jiném principu, hlavním smyslem je zprostředkovat autentický zážitek při cestování do Indie. Pro bližší informace navštivte mé stránky www.prozijindii.cz.

Nezávazné přihlášky či dotazy posílejte na můj email [email protected] Přihláška se stává závaznou po zaplacení zálohy 5 000 Kč, zvývající výši částky platí účastník při naplnění minimálního počtu účastníků, který je 5 osob. V případě nenaplnění minimálního počtu účastníků do 3 týdnů před plánovaným odletem se peníze vracejí účastníkům zpět.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Lenka Janíková
Telefon: 777 861 708
Odkaz: http://www.prozijindii.cz/article…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
11914969
Počet zhlédnutí:
10 197x
Zhlédnutí detailu:
544x