10.07.2017 18:12   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Francie
Temín zájezdu
20.09.2017 - 25.09.2017
Délka pobytu
5 dní
Druh zájezdu
poznávací zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Francie
Region
Druh ubytování
hotel
Úroveň ubytování
Stravování
neuvedeno
Doprava
autobus
Název ubytování
hotel ETAP, dvoulůžkové pokoje
Další termíny
Letovisko, místo
Burgundsko, Alsasko a Champagne
Cena: 5 950 Kč

Popis: Pouze jeden noční přejezd.
zájezd č. 450

S naší cestovní kanceláří máte možnost seznámit se s kouzelnou přírodou a památkami Burgundska, Alsaska a Champagne. Navštívíte jedny z nejslavnějších oblastí slavných vín. Díky široké škále, kvalitě a dobré pověsti se stala vína z těchto oblastí předními vzory po celém světě. Poznáte starobylá městečka s dlážděnými ulicemi, středověkými hrázděnými domy a renesančními kašnami.


Program:

1.den: odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu v západních Čechách. Přesun přes Německo do Francie. ŠTRASBURK - krátká večerní procházka kolem proslavené katedrály a pitoreskními uličkami ve čtvrti Petie France (Malá Francie).
Kliknutím zvětšíte obrázek

2.den: ROUTE DU VIN (CESTA VÍNA) * zastávky na této atraktivní cestě. OBERNAI - zajímavá zvonice. DAMBACH-LA-VILLE - středověké městečko, hrázděné domy. RIBEAUVILLÉ - klikaté uličky lemují domy řemeslníků a vinařů, vycházka vinicemi na zříceninu hradu. RIQUEWIHR - nejkrásnější obec na vinné cestě a také jedno z nejnavštěvovanějších měst ve Francii. Pokladnice středověkých a renesančních domů. COLMAR - nejzachovalejší město v Alsasku, zajímavá je čtvrť Malé Benátky, hrázděné domy. EGUISHEIM - pozoruhodné městečko s hradbami. Kouzelné středověké městečko, ochutnávka alsaských vín a také alsaského sýru münster.

3.den: BESANCON - katedrála St. Jean s výjimečným orlojem. BEAUNE - překrásné historické městečko ve vinné oblasti Burgundska, návštěva středověké nemocnice, v programu je rovněž degustace pěti nejznámějších burgundských vín. COTE D´OR (BURGUNDSKÁ CESTA VINIC) - cesta po A 74 vinicemi nejlepšího hroznového vína. DIJON - centrum vyniká nádhernou architekturou, palác Burgundských vévodů, katedrála Notre Dame a kostel St. Michel. CHABLIS - proslulá vinařská vesnice.

4.den: AUXERRE - středověké město, slavná katedrála sv. Štěpána. SENS - jedna z nejstarších katedrál sv. Štěpána. TROYES - katedrála, kostely, basilika sv. Urbana, hrázděné domy. VINICE KRAJE CHAMPAGNE - průjezd vinicemi. THIERRY - zámek, kde pobýval spisovatel Beaumarchais (Lazebník sevillský, Figarova svatba).

5.den: REMEŠ - slavná katedrála Notre-Dame, ve které byli po staletí korunováni francouzští králové, basilika St. Rémi a samozřejmě šampaňské - návštěva jednoho ze sklepů. EPERNAY - vinařské středisko, možnost degustace. CHALONS EN CHAMPAGNE - bohatá minulost města, hrázděné domy se zrcadlí ve vodní hladině kanálů. Noční přesun přes Německo.

6.den: návrat v poledních hodinách.


Ubytování: hotel ETAP, dvoulůžkové pokoje.

Stravování: možnost dokoupení snídaní za 400,- Kč.

Cena: 5 950,-/5 700,- Kč.

V ceně je zahrnuta: přeprava, 4x ubytování a průvodce. Sleva při plném obsazení třílůžkového pokoje.

Další zajímavé zájezdy:
www.hoska-tour.cz

Pořadatel:
Lubomír Hoška, HOŠKA TOUR
IČO: 43518621

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


CK HOŠKA TOUR
Telefon: 493 792 520
Odkaz: http://hoska-tour.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
13198439
Počet zhlédnutí:
7 034x
Zhlédnutí detailu:
331x