25.01.2019 13:23   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Francie
Temín zájezdu
29.08.2019 - 04.09.2019
Délka pobytu
6 dní
Druh zájezdu
poznávací zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Francie
Region
Druh ubytování
hotel
Úroveň ubytování
Stravování
polopenze
Doprava
autobus
Název ubytování
Chambéry
Další termíny
Letovisko, místo
Savojské Alpy
Cena: 13 990 Kč

Popis: hvězdicovité výlety z jednoho místa
Mont Blanc – nejvyšší hora Evropy
nejkrásnější panoramata Alp
nejvyšší a nejnavštěvovanější části Alp
alpská jezera a vysokohorská příroda
pestrá nenáročná turistika
Chamonix – světové centrum horolezectví
Grenoble, Annecy, Aix-les-Bains

Nástupní místa
Hradec Králové, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady, Praha, Plzeň

1. den
Odjezd z Hradce Králové v 7.00 hodin. Možnost nástupu v Chlumci nad Cidlinou, v Poděbradech, v Praze (Černý Most) a v Plzni. Hraničním přechodem Rozvadov do Německa. Průjezd po trase Norimberk, Karlsruhe, Freiburg do Francie, večení pozornost, ubytování.

2. den
Snídaně v hotelu, procházka centrem města Belfort k Vaubanově pevnosti se slavnou sochou Lva od Bartholdiho. Následně přejezd do ojedinělé oblasti nejkrásnějších vesnic Francie. Vinařská vesnička Château-Chalon a malebná vesnice Baume Les Messieurs s výjimečnou přírodní scenérií vysokých vápencových stěn pohoří Jura. Polední pozornost. Dojezd na ubytování v okolí Chambéry, večeře samostatně.

3. den
Snídaně v hotelu, prohlídka lázeňských středisek u tyrkysových alpských jezer a pod horským masivem Bauges. Dopolední návštěva Annecy - „Alpské Benátky“ se spletí úzkých uliček a poklidných kanálů. Oběd samostatně. Odpolední procházka v Aix Les Bains, přístav, kasino, lázeňské budovy, osobní volno s možností koupání. Večerní pozornost, návrat na stejné ubytování.

4. den
Snídaně v hotelu. Celodenní pobyt v oblasti Chamonix-Mont-Blanc, světoznámého turistického střediska pod nejvyšším vrcholem Evropy, Mont Blanc (4 808?m n. m.) a v místech prvních zimních olympijských her 1926. Polední pozornost. Možnost výjezdu lanovkou nebo vlakem, nenáročná turistika dle fyzické zdatnosti v okolí, panoramatické výhledy na úchvatné vrcholky světoznámých hor. Návrat na stejné ubytování, večeře samostatně.

5. den
Snídaně v hotelu, odjezd na dopolední výlet do světoznámého sportovního střediska Grenoblu, největšího města francouzských Alp. Procházka centrem s gotickými a renezančními památkami, osobní volno. Možnost výjezdu kabinkovou lanovkou k pevnosti nad městem Fort de la Bastille, nádherný výhled na celé město i okolní Alpy. Oběd samostatně. Odpolední výjezd do alpského pásma Belledonne k návštěvě sportovního centra Chamrousse v nadmořské výšce cca 1 750 metrů. Středisko vzniklo v 60. letech 20. stol. při příležitosti 10. zimní olympiády 1968. Nenáročná turistika s jedinečnými výhledy na okolní krajinu. Návrat na stejné ubytování, večerní pozornost.

6. den
Snídaně, přesun do regionu Franche Comté. Město Lons-le-Saunier s náměstím Svobody a sochou Rougeta de Lisle, skladatele Marseillaise a vinařské městečko Arbois. Oběd samostatně. Odpoledne Besancon, hlavní město regionu. Procházka historickou částí vystavěnou v ohybu řeky Doubs s dominantní pevností ze 17. století. Ubytování, večerní pozornost.

7. den
Snídaně, celodenní průjezd Francií a Německem. Polední pozornost. Návrat hraničním přechodem Rozvadov do České republiky. Příjezd do Prahy a Hradce Králové ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje
welcome drink
6x ubytování ve dvoulůžkových pokojích
6x snídani (4x v místě ubytování, 2x od stewarda)
7x studenou stravovací pozornost od stewarda (1.-7.den)
dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací a WC
vedoucího zájezdu
služby stewarda
komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu
pojištění záruky pro případ úpadku CK dle zák. 159/1999 Sb.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


BUS TOURIST
Telefon: 495 513 319
Odkaz: www.bustourist.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
11364999
Počet zhlédnutí:
18 003x
Zhlédnutí detailu:
351x