24.02.2018 18:18   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle světadílů   |   Evropa
Temín zájezdu
01.07.2018 - 08.07.2018
Délka pobytu
7 dní
Druh zájezdu
poznávací zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Ukrajina
Region
Druh ubytování
hotel
Úroveň ubytování
Stravování
polopenze
Doprava
autobus
Název ubytování
hotel a turistická základna
Další termíny
Letovisko, místo
Podkarpatská Rus
Cena: 8 950 Kč

Popis: Poslední ráj romantiků.
Bez nočního přejezdu.

Cena: 8 950,-/8 550,- Kč

Poznávací zájezd s lehkou turistikou do nejvýchodnějších koutů bývalého Československa. Najdeme zde ráj pro turisty – panenskou přírodu s čistými potoky, solná jezírka a vysokohorské poloniny a milé domorodce. Pojďte poznávat dnešní tvář Podkarpatské Rusi. Vydejte se s námi do horských sedel za pomoci horských vozů. Pak už snadno dosáhnete vrcholů. Čekají vás i návštěvy dřevěných horských obcí, podhorských měst a pravoslavných kostelíků i rázovité hospůdky.


Program

1. den: odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu v Olomouci. Přesun na východní Slovensko. SPIŠSKÝ HRAD – zastávka s možností prohlídky rozlehlého hradu.

2. den: SOLOTVINA – oblast se solnými doly, možnost vykoupání ve slaném jezeře nebo bazenech, kde se zaručeně neutopíte. Jezero se také nazývá Mrtvým mořem. CHUST – zřícenina středověkého hradu. RACHOV – nejvýše položené město na Ukrajině, nejvýznamnější středisko cestovního ruchu.

3. den: ČERNÁ HORA – výlet do hor terénními nákladními auty (gruzaviky). Možnost horské turistiky s přihlédnutím na zdatnost jednotlivých účastníků. Černá Hora je nejvyšším ukrajinským pohořím. SVIDOVEC – BLIŽNICA – vrcholek nad nejvýše položeným zimním lyžařským střediskem Dragobrat, nádherné výhledy, celkové převýšení 500 m, 4 hodiny.

4. den: HOVERLA 2061 m – fakultativní výlet do hor terénními auty (gruzaviky). Lehký výstup na nejvyšší horu Ukrajiny, která je součástí Karpatského národního parku, 400 m převýšení, 4 hodiny. Kruhový výhled.

5. den: JASIŇA – poslední rychlíková stanice v prvorepublikovém Československu a nejvýchodnější obec, dřevěný kostelík. Za návštěvu stojí Huculské muzeum nebo stylová koliba s příjemnou obsluhou. TRUFANEC – pěkný vodopád.

6. den: SINĚVIRSKÉ JEZERO – největší jezero na Podkarpatské Rusi opředeno zajímavou pověstí, kouzelný národní park, lehká túra. KOLOČAVA – rodná obec Nikoly Šuhaje loupežníka, malé muzeum Ivana Olbrachta, hroby Nikoly Šuhaje a českých četníků, skanzen s vlakem úzkokolejky.

7. den: MUKAČEVO – prohlídka historického jádra města. PALANOK – malebný hrad s muzeem. Na místním tržišti koupíte téměř vše. UŽHOROD – prohlídka hradu (muzeum karpatské přírody) a zajímavého skanzenu. Ve večerních hodinách přesun na Slovensko.

8. den: celodenní přesun přes Slovensko, návrat v podvečerních hodinách.
Ubytování: 2x hotel na východním Slovensku, dvoulůžkové pokoje, 4x turistická základna Tysa v Rachově, dvou až třílůžkové pokoje, 1x hotel v Mukačevu, dvoulůžkové pokoje.


Stravování: 4x polopenze v Rachově, 1x snídaně v Mukačevu, 1x snídaně na východním Slovensku. V turistické základně na Ukrajině místní kuchyně.

V ceně je zahrnuta: přeprava autokarem zn. Setra, 7x ubytování, 4x polopenze, 2x snídaně a průvodce.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


CK HOŠKA TOUR
Telefon: 493 792 520
Odkaz: http://hoska-tour.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
13770403
Počet zhlédnutí:
8 414x
Zhlédnutí detailu:
170x