Apartmány pro 2- 5 osob, NIVES ***+ Umag od CA Dalmacijatour

Temín zájezdu01.05.2018 - 01.10.2018
Druh zájezdupobyt u moře
Geograf. oblastEvropa
StátChorvatsko
RegionUmag
Druh ubytováníapartmán
Úroveň ubytování***
Stravováníneuvedeno
Dopravakombinovaná
Název ubytováníApartmány NIVES ***+ Umag
Letovisko, místoUmag, Istrie

Popis ubytovacího zařízení: Apartmány NIVES ***+ se nachází jen 30 m od moře a písečních pláží v klidné vilové čtvrti obkolopené zelení. Vzdálenost do centra Umagu je asi 800 m, samoobsluha je 200 m a restaurace je 600 m od domu. Venkovní altán na velké zahradě s posezením a grillem k disposici. Parkování ve dvoře.

Popis letoviska a okolí místa pobytu: Umag je staré město s přístavem, významné přímořské lázeňské středisko v severní části západoistrijského přímoří. Staré městské jádro leží na poloostrůvku mezi dvěma zálivy, severní je upraven na přístav, na jehož konci je jachtařská marina. V dnešní době je Umag take známy mezinárodními tenisovými turnají UMAG CROATIA OPEN.

Cena:

neuvedeno

Krkonoše:

TOP ubytování ve Vrchlabí!

Doporučujeme:

Měsíční splátka:

Popis:

Apartmány NIVES ***+ se nachází jen 30 m od moře a písečních pláží v klidné vilové čtvrti obkolopené zelení. Vzdálenost do centra Umagu je asi 800 m, samoobsluha je 200 m a restaurace je 600 m od domu. Venkovní altán na velké zahradě s posezením a grillem k disposici. Parkování ve dvoře.

Poloha:

Umag je staré město s přístavem, významné přímořské lázeňské středisko v severní části západoistrijského přímoří.

Staré městské jádro leží na poloostrůvku mezi dvěma zálivy, severní je upraven na přístav, na jehož konci je jachtařská marina. V dnešní době je Umag take známy mezinárodními tenisovými turnají UMAG CROATIA OPEN.

Oblast inzerce:

Praha 14

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

8799087

Počet zhlédnutí:

33 186x

Zhlédnutí detailu:

859x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 046 859 inzerátů