17.05. 07:51   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Chorvatsko
Temín zájezdu
01.05.2018 - 01.10.2018
Druh zájezdu
pobyt u moře
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Chorvatsko
Region
Umag
Druh ubytování
apartmán
Úroveň ubytování
***
Stravování
neuvedeno
Doprava
kombinovaná
Název ubytování
Apartmány NIVES ***+ Umag
Další termíny
Popis ubytovacího zařízení
Apartmány NIVES ***+ se nachází jen 30 m od moře a písečních pláží v klidné vilové čtvrti obkolopené zelení. Vzdálenost do centra Umagu je asi 800 m, samoobsluha je 200 m a restaurace je 600 m od domu. Venkovní altán na velké zahradě s posezením a grillem k disposici. Parkování ve dvoře.
Letovisko, místo
Umag, Istrie
Popis letoviska a okolí místa pobytu
Umag je staré město s přístavem, významné přímořské lázeňské středisko v severní části západoistrijského přímoří. Staré městské jádro leží na poloostrůvku mezi dvěma zálivy, severní je upraven na přístav, na jehož konci je jachtařská marina. V dnešní době je Umag take známy mezinárodními tenisovými turnají UMAG CROATIA OPEN.
Cena: Neuvedeno

Popis: Apartmány NIVES ***+ se nachází jen 30 m od moře a písečních pláží v klidné vilové čtvrti obkolopené zelení. Vzdálenost do centra Umagu je asi 800 m, samoobsluha je 200 m a restaurace je 600 m od domu. Venkovní altán na velké zahradě s posezením a grillem k disposici. Parkování ve dvoře. Poloha: Umag je staré město s přístavem, významné přímořské lázeňské středisko v severní části západoistrijského přímoří. Staré městské jádro leží na poloostrůvku mezi dvěma zálivy, severní je upraven na přístav, na jehož konci je jachtařská marina. V dnešní době je Umag take známy mezinárodními tenisovými turnají UMAG CROATIA OPEN.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
8799087
Počet zhlédnutí:
35 034x
Zhlédnutí detailu:
896x