27.03.2019 23:08   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Chorvatsko
Temín zájezdu
01.01.1970 - 01.01.1970
Druh zájezdu
pobyt u moře
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Chorvatsko
Region
Střední Dalmácie
Druh ubytování
apartmán
Úroveň ubytování
****
Stravování
bez stravy
Doprava
vlastní
Název ubytování
Inge, Radman, Ratko, Vera, Radačič, Anita, Frano
Další termíny
Popis ubytovacího zařízení
Apartmány leží od 10 metrů od moře, moderně vybaveny, terasa s výhledem na moře, samostatné ložnice, klimatizace, internet wi-fi, soukromý pozemek, pláž, TV sat.
Letovisko, místo
Seget Vranjica,
Popis letoviska a okolí místa pobytu
Turistická klidná lokalita ve střední Dalmácii, která leží 5 km severně od historického města Trogir a 30 km od města Split. Letovisko vyrostlo na poloostrůvku v atraktivní části trogírské riviéry, mezi ostrovem Čiovo ostrovem Drvenik. Přírodu charakterizuje bujné mediteránní rostlinstvo, zátoky s kamenitými a oblázkovými plážemi, ostrovy a ostrůvky. Ubytování je vhodné hlavně pro klienty vyžadující klid a soukromí. Apartmány nejsou v zálivu, ale směrem na širé moře, respektive ostrov Šolta. V Seget Vranjica se nachází: 3 restaurace, 1 kavárna/bistro, 2 obchody, 1 pekárna. V sousedním kempu Belvedere: restaurace s živou hudbou a tancem, bar na pláži, obchod Místo je ideální jak pro rodinnou dovolenou v Chorvatsku s dětmi tak i pro osamělé páry.
Cena: Neuvedeno

Popis: Ubytování v soukromí. Apartmány od 10 metrů od moře, Dalmácie, Seget Vranjica, Vinišče, Sevid, Marina, Čiovo, 5 km od města Trogir. Jižní Dalmácei: Podstrana, Mimice. Vybavení: klimatizace, internet wi-fi, TV sat, terasa s výhledem na moře, samostatné ložnice. Klidné lokality, dovolená pro rodiny s dětmi nebo pro klienty, kteří mají rádi klid a pohodu. Tel. +420 774 571 201, info www.vranjica.eu

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Petr Tomášek
Telefon: 774 671 201
Skype: p.tom1964
Odkaz: www.vranjica.eu

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
5921346
Počet zhlédnutí:
51 507x
Zhlédnutí detailu:
1 816x