06.05.2019 15:01   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Chorvatsko
Temín zájezdu
07.05.2019 - 12.05.2019
Délka pobytu
5 dní
Druh zájezdu
poznávací zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Chorvatsko
Region
Druh ubytování
pension
Úroveň ubytování
***
Stravování
polopenze
Doprava
autobus
Název ubytování
Villa Kairos***
Další termíny
Popis ubytovacího zařízení
Rodinný penzion, situovaný cca 100m od moře. Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a polopenzí. V místě ubytování je možné bezplatné připojení k Internetu ve vstupní hale prostřednictvím Wi-Fi. Možnost příplatku za jednolůžkový pokoj 1.600,-Kč.
Letovisko, místo
Ubytování na jednom místě u Trogiru - 100m od moře
Popis letoviska a okolí místa pobytu
PROGRAM: 1. den - odjezd cca 21:30 hod. z Prahy, noční přejezd 2. den - návštěva NP PLITVICKÁ JEZERA (UNESCO), který se stal kulisou slavného westernu „Poklad na Stříbrném jezeře“, procházka úžasným přírodním amfiteátrem, jehož osu tvoří 16 jezer spojených 92 kaskádami s průzračně čistou vodou, přejezd na Trogirskou riviéru, ubytování, večeře 3. den - snídaně, dopoledne možnost fakultativního lodního výletu podél malebných ostrovů DRVENIK, KRNJAŠI a ŠOLTA nebo individuální odpočinek u moře v místě pobytu, v odpoledních hodinách odjezd na skalnatý vrcholek pevnosti KLIS - jedna z největších tvrzí na území Chorvatska, překrásný pohled z vyhlídky na panorama Splitu a ostrovů Brač,Hvar, dále návštěva druhého největšího chorvatského města - SPLIT, významný přístav s pestrou paletou historických a kulturních památek (staré město, římské památky , Diokleciánův palác…), ubytování, večeře 4. den - snídaně, prohlídka města „perly Jadranu“ ŠIBENIKU s impozantní katedrálou sv. Jakuba a útulnými uličkami stvořenými pro romantické duše, přejezd na výlet do NP KRKA - fascinující krajinné scenérie s kaskádami na řece Krka, z nichž nejznámější je Skradinská peřej, kterou tvoří 17 kaskád širokých až 100m s výškovým rozdílem 45m, plavba lodí směrem proti proudu řeky Krky do přístaviště pod Skardinski Buk, ubytování, večeře 5. den - snídaně, návštěva TROGIRU (UNESCO) - město s pozoruhodně zachovaným historickým jádrem ležícím na malém ostrůvku spojeném s pevninou kamenným mostem,návštěva katedrály sv.Vavřince, přejezd do ZADARU - páté největší město Chorvatska s půvabným centrem nacházejícím se na poloostrově odděleném od pevniny tzv. Zadarským kanálem (římské fórum, chrám, bazilika, středověké kláštery a kostely).Noční přejezd 6. den - příjezd v ranních hodinách do Prahy.
Cena: 5 190 Kč

Popis: Národní parky Chorvatska (Plitvice, Krka...) + Dalmácké popřeží (Split, Trogir, Šibenik....). Možnost fakultativně navštívit ostrovy Drvenik, Krnjaši či Šoltu. CENA: 5 190,-Kč (původní cena 6 390,- Kč)! V ceně: doprava autobusem, 3x ubytování s polopenzí, pobytová taxa, český průvodce, pojištění CK proti úpadku.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit
Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14835144
Počet zhlédnutí:
765x
Zhlédnutí detailu:
249x