Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Týdenní pobyt na chatě na samotě jen za 4900,-Kč

Temín zájezdu16.06.2012 - 23.06.2012
Délka pobytu7 dní
Druh zájezdupobyt v přírodě
Geograf. oblastEvropa
StátČeská republika
RegionOrlické hory a podhůří
Druh ubytováníjiný
Stravováníbez stravy
Dopravavlastní
Název ubytováníchata na samotě u potoka
Letovisko, místoMezilesí u Slavoňova

Popis ubytovacího zařízení: Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 4 osoby.

Ložnice a pokoje: V podkroví se nachází ložnice se 2 jednolůzkové postele , 1 dvojlůzková postel , vstup na balkon

Sociální zařízení: V suterénu se nachází koupelna se sprchovým koutem, a WC, úmyvadlem (boiler 80L). Špiz. Vstup do garaže.

Vytápění: elektrické ve všech pokojích, nebo kamna na pevná paliva v obýtné mistnosti .

Doprava, parkování: auto parkování u chaty, v zimní sezoně cca 200 m od chaty, autobus Mezilesí 500 m, Nové Město nad Metují 5 km.

Stravování

Mezílesí 500 m, Nové Město nad Metují 5 km, markety Náchod 16 km

Vybavení chaty

Vstup přes venkovní sezeni , do verandy. Z verandy do malé chodbičky . Obytná místnost je vybavená velký jídelní stůl , jedna rozkládací pohovka, jedna rozkládací postel, televize, kamna na dřevo. Z obýváku vstup do kuchyňky. V kuchyňce se nachází kuchyňská linka , sporák 3 plotýnkový s troubou. Dále zde je lednička s mrazákem, mikrofonová trouba, el. konvice , vstup na balkon. Vstup do podkroví přes chodbičku , příkře schody. V podkroví se náchazi ložnice se 2 jednolůžkoví postele , 1 dvojlůžková postel , šatní skříňka, vstup na balkon. Vstup do suterénu přes chodbičku, příkře schody. Zde je k dispozicí koupelna se sprchovým koutem, boiler 80 L, umyvadlem, WC, špiz. Vstup do garáže.

Popis letoviska a okolí místa pobytu: Chata, se nachází poblíž male vesničky Mezilesí v Orlických horách. Krásné a klidné prostředí na samotě je to nejlepší pro váš odpočinek a relax. V letním období je možnost procházek po spoustu zajímavých místech, jako například soukromá zoo zahrada v Mezilesí cca 1 km, krásná Procházka údolíčkem ve směru Slavoňov nově Město nad Metují se zajímavými historickými památky . Pro houbaře to právě místo na houbaření. Milovnicí koupaní nebo rybolovu neodmítnou nabídku s výletem na vodní nádrž Rozkoš cca 12 km. Pro nejmenší a netrpělivé rybaře krásný výlet k sousedům do Polska Kudowa Zdroj. Maminky si mohou nakoupit na místní tržnice , dětí a tatínek můžou chytnout pstruha nebo kapra , v místních „Smazalniach ryb“ , které Vám zde i připraví. Pak si všechny můžou zaplavat v místním Aqua parku s toboganem.

V letě krásný zážitek z výletu do „Stolowyh Gor“ v Kudowe Zdroj.

Cena:

5 900 Kč

Krkonoše:

TOP ubytování ve Vrchlabí!

Doporučujeme:

Měsíční splátka:

Popis:

Chata, se nachází poblíž male vesničky Mezilesí v Orlických horách. Krásné a klidné prostředí na samotě je to nejlepší pro váš odpočinek a relax. V letním období je možnost procházek po spoustu zajímavých místech, jako například soukromá zoo zahrada v Mezilesí cca 1 km, krásná Procházka údolíčkem ve směru Slavoňov nově Město nad Metují se zajímavými historickými památky . Pro houbaře to právě místo na houbaření. Milovnicí koupaní nebo rybolovu neodmítnou nabídku s výletem na vodní nádrž Rozkoš cca 12 km. Pro nejmenší a netrpělivé rybaře krásný výlet k sousedům do Polska Kudowa Zdroj. Maminky si mohou nakoupit na místní tržnice , dětí a tatínek můžou chytnout pstruha nebo kapra , v místních „Smazalniach ryb“ , které Vám zde i připraví. Pak si všechny můžou zaplavat v místním Aqua parku s toboganem.

V letě krásný zážitek z výletu do „Stolowyh Gor“ v Kudowe Zdroj.

Inzerent:Marija Venclova
Telefon:739 000 807
ICQ:65203097
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

6065038

Počet zhlédnutí:

63 165x

Zhlédnutí detailu:

3 007x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 226 inzerátů