11.03.2019 19:45   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Česká republika
Temín zájezdu
16.06.2012 - 23.06.2012
Délka pobytu
7 dní
Druh zájezdu
pobyt v přírodě
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Česká republika
Region
Orlické hory a podhůří
Druh ubytování
jiný
Úroveň ubytování
Stravování
bez stravy
Doprava
vlastní
Název ubytování
chata na samotě u potoka
Další termíny
Popis ubytovacího zařízení
Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 4 osoby. Ložnice a pokoje: V podkroví se nachází ložnice se 2 jednolůzkové postele , 1 dvojlůzková postel , vstup na balkon Sociální zařízení: V suterénu se nachází koupelna se sprchovým koutem, a WC, úmyvadlem (boiler 80L). Špiz. Vstup do garaže. Vytápění: elektrické ve všech pokojích, nebo kamna na pevná paliva v obýtné mistnosti . Doprava, parkování: auto parkování u chaty, v zimní sezoně cca 200 m od chaty, autobus Mezilesí 500 m, Nové Město nad Metují 5 km. Stravování Mezílesí 500 m, Nové Město nad Metují 5 km, markety Náchod 16 km Vybavení chaty Vstup přes venkovní sezeni , do verandy. Z verandy do malé chodbičky . Obytná místnost je vybavená velký jídelní stůl , jedna rozkládací pohovka, jedna rozkládací postel, televize, kamna na dřevo. Z obýváku vstup do kuchyňky. V kuchyňce se nachází kuchyňská linka , sporák 3 plotýnkový s troubou. Dále zde je lednička s mrazákem, mikrofonová trouba, el. konvice , vstup na balkon. Vstup do podkroví přes chodbičku , příkře schody. V podkroví se náchazi ložnice se 2 jednolůžkoví postele , 1 dvojlůžková postel , šatní skříňka, vstup na balkon. Vstup do suterénu přes chodbičku, příkře schody. Zde je k dispozicí koupelna se sprchovým koutem, boiler 80 L, umyvadlem, WC, špiz. Vstup do garáže.
Letovisko, místo
Mezilesí u Slavoňova
Popis letoviska a okolí místa pobytu
Chata, se nachází poblíž male vesničky Mezilesí v Orlických horách. Krásné a klidné prostředí na samotě je to nejlepší pro váš odpočinek a relax. V letním období je možnost procházek po spoustu zajímavých místech, jako například soukromá zoo zahrada v Mezilesí cca 1 km, krásná Procházka údolíčkem ve směru Slavoňov nově Město nad Metují se zajímavými historickými památky . Pro houbaře to právě místo na houbaření. Milovnicí koupaní nebo rybolovu neodmítnou nabídku s výletem na vodní nádrž Rozkoš cca 12 km. Pro nejmenší a netrpělivé rybaře krásný výlet k sousedům do Polska Kudowa Zdroj. Maminky si mohou nakoupit na místní tržnice , dětí a tatínek můžou chytnout pstruha nebo kapra , v místních „Smazalniach ryb“ , které Vám zde i připraví. Pak si všechny můžou zaplavat v místním Aqua parku s toboganem. V letě krásný zážitek z výletu do „Stolowyh Gor“ v Kudowe Zdroj.
Cena: 5 900 Kč

Popis: Chata, se nachází poblíž male vesničky Mezilesí v Orlických horách. Krásné a klidné prostředí na samotě je to nejlepší pro váš odpočinek a relax. V letním období je možnost procházek po spoustu zajímavých místech, jako například soukromá zoo zahrada v Mezilesí cca 1 km, krásná Procházka údolíčkem ve směru Slavoňov nově Město nad Metují se zajímavými historickými památky . Pro houbaře to právě místo na houbaření. Milovnicí koupaní nebo rybolovu neodmítnou nabídku s výletem na vodní nádrž Rozkoš cca 12 km. Pro nejmenší a netrpělivé rybaře krásný výlet k sousedům do Polska Kudowa Zdroj. Maminky si mohou nakoupit na místní tržnice , dětí a tatínek můžou chytnout pstruha nebo kapra , v místních „Smazalniach ryb“ , které Vám zde i připraví. Pak si všechny můžou zaplavat v místním Aqua parku s toboganem. V letě krásný zážitek z výletu do „Stolowyh Gor“ v Kudowe Zdroj.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Marija Venclova
Telefon: 739 000 807
ICQ: 65203097

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
6065038
Počet zhlédnutí:
70 384x
Zhlédnutí detailu:
3 189x