29.11.2018 11:08   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Česká republika
Temín zájezdu
20.12.2018 - 10.01.2019
Délka pobytu
21 dní
Druh zájezdu
pobyt v přírodě
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Česká republika
Region
Druh ubytování
vilka
Úroveň ubytování
Stravování
bez stravy
Doprava
vlastní
Název ubytování
Rekreační areál Motýlek
Popis ubytovacího zařízení
Kapacita areálu je šest osmi až devíti lůžkových chatek, devět čtyřlůžkových chatek. Osmi lůžkové chaty jsou vybaveny televizí, satelitem, automatickou pračkou a myčkou na nádobí. Dále tyto chaty mají tři ložnice, dvě sprchy, tři WC,horkovzdušný krb, venkovní krb.Čyřlůžkové chaty mají vybavenou kuchyň, mají jednu ložnici, televizi, satelit, sociální zařízení, venkovní krb. Všechny chatky jsou s možností přistýlky.
Letovisko, místo
Rekreační areál Motýlek
Popis letoviska a okolí místa pobytu
Rekreační areál MOTÝLEK se nachází nedaleko od Moravské Třebové v překrásné rekreační oblasti Svojanova, jedné z oblasti s nejčistším ovzduším v České republice. Okolí areálu nabízí množství kulturně zajímavých míst, hustou síť turistických stezek, kvalitní cyklotrasy zejména pro horská kola, koupaliště, možnost rybaření, v zimě za dobrých sněhových podmínek běžecké tratě. 30 km od areálu je lyžařský vlek. Možnost jízdy na koni, lety horkovzdušným balónem , popř. sportovním letadlem.
Cena: 425 Kč

Popis: Nabízíme Silvestr na chatě pro 8-10 osob v krásném prostředí rekreačního areálu ve Svojanově u Moravské Třebové. Cena za osobu a noc je 425,-Kč. Pobyt lze objednat od tří nocí výše. Velice vhodné pro rodiny s dětmi. Vytápění horkovzdušným krbem, dřevo zdarma.Domácí mazlíček po tel. domluvě. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na [email protected]

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Bárta
Telefon: 776 611 774
Odkaz: www.motylek-rekreace.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
5072328
Počet zhlédnutí:
24 736x
Zhlédnutí detailu:
1 377x