24.07.2018 08:53   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Česká republika
Temín zájezdu
01.04.2018 - 01.07.2018
Druh zájezdu
pobyt v přírodě
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Česká republika
Region
Druh ubytování
vilka
Úroveň ubytování
****
Stravování
bez stravy
Doprava
vlastní
Název ubytování
Rekreační areál Motýlek
Popis ubytovacího zařízení
Kapacita areálu je šest osmi až deseti lůžkových chatek, devět čtyřlůžkových a dvě šestilůžkové chatek. Osmi lůžkové chaty jsou vybaveny televizí, satelitem, automatickou pračkou a myčkou na nádobí. Dále tyto chaty mají tři ložnice, dvě sprchy, tři WC,horkovzdušný krb, venkovní krb. Čyřlůžkové chaty mají vybavenou kuchyň, mají jednu ložnici, televizi, satelit, sociální zařízení, venkovní krb. Všechny chatky jsou s možností přistýlky. Součástí areálu je parkoviště, víceúčelové hřiště , centrální bazén , altán s občerstvením, ping pong, kuželky, projížďky na koních a jiné.
Letovisko, místo
Rekreační areál Motýlek
Popis letoviska a okolí místa pobytu
Rekreační areál MOTÝLEK se nachází nedaleko od Moravské Třebové v překrásné rekreační oblasti Svojanova, jedné z oblasti s nejčistším ovzduším v České republice. Okolí areálu nabízí množství kulturně zajímavých míst, hustou síť turistických stezek, kvalitní cyklotrasy zejména pro horská kola, koupaliště, možnost rybaření, v zimě za dobrých sněhových podmínek běžecké tratě. 30 km od areálu je lyžařský vlek. Možnost jízdy na koni, lety horkovzdušným balónem , popř. sportovním letadlem.
Cena: 299 Kč

Popis: Nabízíme dovolenou v chatě pro 8-10 osob v krásném prostředí rekreačního areálu ve Svojanově u Moravské Třebové. Velice vhodné pro rodiny s dětmi. V areálu je zapuštěný bazén, houpačky, pískoviště, altán s občerstvením, ping pong, kuželky, kamerunské kozy, ovce, projížďky na koních, rybaření aj. .Domácí mazlíček po tel. domluvě. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na [email protected]
Více info o areálu na www.motylek-rekreace.cz

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Bárta
Telefon: 776 611 774
Odkaz: www.motylek-rekreace.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
4488112
Počet zhlédnutí:
122 179x
Zhlédnutí detailu:
5 416x