24.07.2018 08:54   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Česká republika
Temín zájezdu
01.01.2018 - 01.07.2018
Druh zájezdu
pobyt v přírodě
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Česká republika
Region
Druh ubytování
vilka
Úroveň ubytování
****
Stravování
bez stravy
Doprava
vlastní
Název ubytování
Rekreační areál Motýlek
Popis ubytovacího zařízení
Kapacita areálu je šest osmi až desíti lůžkových chat, devět čtyřlůžkových chat. Osmi lůžkové chaty jsou vybaveny televizí, satelitem, automatickou pračkou a myčkou na nádobí atd. Dále tyto chaty mají tři ložnice, dvě sprchy, tři WC,horkovzdušný krb, venkovní krb.Čyřlůžkové chaty mají vybavenou kuchyň, mají jednu ložnici, televizi, satelit, sociální zařízení, venkovní krb. Všechny chaty jsou s možností přistýlky. Součástí areálu je parkoviště, víceúčelové hřiště , centrální bazén , altán s občerstvením, ping pong, kuželky, projížďky na koních a jiné.
Letovisko, místo
Rekreační areál Motýlek
Popis letoviska a okolí místa pobytu
Rekreační areál MOTÝLEK se nachází nedaleko od Moravské Třebové v překrásné rekreační oblasti Svojanova, jedné z oblasti s nejčistším ovzduším v České republice. Okolí areálu nabízí množství kulturně zajímavých míst, hustou síť turistických stezek, kvalitní cyklotrasy zejména pro horská kola, koupaliště, možnost rybaření, v zimě za dobrých sněhových podmínek běžecké tratě. 30 km od areálu je lyžařský vlek. Možnost jízdy na koni, lety horkovzdušným balónem , popř. sportovním letadlem.
Cena: 299 Kč

Popis: Nabízíme týdenní dovolenou v chatě pro 8-10 osob v krásném prostředí rekreačního areálu ve Svojanově u Moravské Třebové.
Velice vhodné pro rodiny s dětmi. V areálu je bazén, houpačky, pískoviště, altán s občerstvením, ping pong, kuželky, projížďky na koních aj.
Domácí mazlíček po tel. domluvě.
Více info o areálu na www.motylek-rekreace.cz

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
4487937
Počet zhlédnutí:
58 766x
Zhlédnutí detailu:
2 836x