13.08.2019 20:27   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Česká republika
Temín zájezdu
29.06.2019 - 06.07.2018
Druh zájezdu
pobyt na horách, lyžování
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Česká republika
Region
Druh ubytování
apartmán
Úroveň ubytování
***
Stravování
Doprava
vlastní
Název ubytování
PENZIO N POHODA APARTMÁNY
Další termíny
Popis ubytovacího zařízení
JESENÍKY - Penzion Pohoda apartmány Jeseník Česká Ves. WI-FI po celém objektu i zahradě. Dva rodinné apartmány s privátními vchody, každý až 4 os. Apartmán č.1 pro 4 os. Vchod v přízemí z obytné zahrady. Ložnice 2 os. + pokoj 2 lůžka, vybavený KK, plochá 106 cm TV, DVD SAT, WI-FI + koupelna. Plocha 32 m2. Apartmá č.2 vchod po venkovním schodišti do 1 poschdí. Ložnice 2 os. Pokoj - rozkládací pohovka 1 - 2 os. Vybavený KK, plochá chytrá TV, DVD SAT, WI-FI + koupelna. Plocha 30 m2. Recepce s barem. Turistické poradenství. Letní terasa. Privátní Finská sauna, krytá pergola, venkovní ohniště nebo gril. zahradní nábytek, lehátka, trampolína, houpačky, pískoviště, obytná zahrada, půjčovna kol. Parkování zdarma na oploceném pozemku u penzionu. Penzion se nachází v udolí na úpatí pohoří Hrubý Jeseník a začínajících Rychlebských hor cca 1 km západně od města Jeseník a 2 km od lázeňského města Jeseník, které je proslulé Priessnitzovými léčbnými lázněmi. Velké množsví turistických zajimavostí a značených turistických tras a cyklotras od 100m. Louka a les 150 m. Samoobsluha, rastaurace, místní doprava 300 m. Hotel 1000 m. Nezávazné rezervace na www.jeseniky-penzion-pohoda.net [email protected] telefon: 728369916 Velké množství turistický zajímavostí a cyklistických tras. Tenis s umělým povrchem, víceúčelové hřiště, restaurace, veterán muzeum, krytý bazén se zahradou, hotel a obchody od 200m do 1km. Jesenické lázně 2 km, skalní vyhlídka s chatou Čertovy Kameny 2 km, rozhledna Zlatý Chlum 3 km, poutní místo Křížový vrch s kostelíčkem a hor. chatou 2 km, vodní tvrz v Jeseníku 2 km. Adrenalin park a ranč v České Vsi. V blízkém okolí jeskyně na Špičáku, chráněná rezervace Rejvíz, Lesní bar Lipová, Zlatorudné mlýny, unikátní přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, výstup na Praděd údolím Bílé Opavy, zámek Jánský vrch v Javorníku, Stezka v oblacích Dolní Morava, Akvapark v Losinách s vyhřívanou vodou a mnoho dalších zajímavých míst, které vám rádi poradíme. Více na www.jeseniky-penzion-pohoda.net
Letovisko, místo
JESENÍKY PENZION POHODA APARTMÁNY
Popis letoviska a okolí místa pobytu
JESENÍKY - Penzion Pohoda apartmány Jeseník Česká Ves. WI-FI po celém objektu i zahradě. Dva rodinné apartmány s privátními vchody, každý až 4 os. Apartmán č.1 pro 4 os. Vchod v přízemí z obytné zahrady. Ložnice 2 os. + pokoj 2 lůžka, vybavený KK, plochá 106 cm TV, DVD SAT, WI-FI + koupelna. Plocha 32 m2. Apartmá č.2 vchod po venkovním schodišti do 1 poschdí. Ložnice 2 os. Pokoj - rozkládací pohovka 1 - 2 os. Vybavený KK, plochá chytrá TV, DVD SAT, WI-FI + koupelna. Plocha 30 m2. Recepce s barem. Turistické poradenství. Letní terasa. Privátní Finská sauna, krytá pergola, venkovní ohniště nebo gril. zahradní nábytek, lehátka, trampolína, houpačky, pískoviště, obytná zahrada, půjčovna kol. Parkování zdarma na oploceném pozemku u penzionu. Penzion se nachází v udolí na úpatí pohoří Hrubý Jeseník a začínajících Rychlebských hor cca 1 km západně od města Jeseník a 2 km od lázeňského města Jeseník, které je proslulé Priessnitzovými léčbnými lázněmi. Velké množsví turistických zajimavostí a značených turistických tras a cyklotras od 100m. Louka a les 150 m. Samoobsluha, rastaurace, místní doprava 300 m. Hotel 1000 m. Nezávazné rezervace na www.jeseniky-penzion-pohoda.net [email protected] telefon: 728369916 Velké množství turistický zajímavostí a cyklistických tras. Tenis s umělým povrchem, víceúčelové hřiště, restaurace, veterán muzeum, krytý bazén se zahradou, hotel a obchody od 200m do 1km. Jesenické lázně 2 km, skalní vyhlídka s chatou Čertovy Kameny 2 km, rozhledna Zlatý Chlum 3 km, poutní místo Křížový vrch s kostelíčkem a hor. chatou 2 km, vodní tvrz v Jeseníku 2 km. Adrenalin park a ranč v České Vsi. V blízkém okolí jeskyně na Špičáku, chráněná rezervace Rejvíz, Lesní bar Lipová, Zlatorudné mlýny, unikátní přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, výstup na Praděd údolím Bílé Opavy, zámek Jánský vrch v Javorníku, Stezka v oblacích Dolní Morava, Akvapark v Losinách s vyhřívanou vodou a mnoho dalších zajímavých míst, které vám rádi poradíme. Více na www.jeseniky-penzion-pohoda.net REZERVACE: [email protected] Tel: 728369916
Cena: 7 900 Kč

Popis: JESENÍKY So - So. Penzion Pohoda apartmány Jeseník Česká Ves.Klidná okrajová část u lesa. Město Jeseník 3 minuty autem. WI-FI po celém objektu. V blízkém okolí je velké množství turistických zajímavostí. Rodinné apartmány s privátními vchody, každý až 4 os.
Apartmán č.1 pro 4 os. Vchod v přízemí z obytné zahrady.
Ložnice 2 os. + pokoj 2 lůžka, vybavený KK, plochá 106 cm TV, DVD SAT, WI-FI + koupelna. Plocha 32 m2.

Apartmá č.2 vchod po venkovním schodišti do 1 poschdí. Ložnice 2 os. Pokoj - rozkládací pohovka 1 - 2 os.
Vybavený KK, plochá chytrá TV, DVD SAT, WI-FI + koupelna. Plocha 30 m2.

Turistické poradenství v recepci. Letní terasa. Privátní Finská sauna, krytá pergola, venkovní ohniště nebo gril.
zahradní nábytek, lehátka, trampolína, houpačky, pískoviště, obytná zahrada, půjčovna kol.
Parkování zdarma na oploceném pozemku u penzionu.
Penzion se nachází v udolí na úpatí pohoří Hrubý Jeseník a začínajících Rychlebských hor cca 1 km západně od města Jeseník a 2 km od lázeňského města Jeseník, které je proslulé Priessnitzovými léčbnými lázněmi. Velké množsví turistických zajimavostí a značených turistických tras a cyklotras od 100m. Louka a les 150 m. Samoobsluha, rastaurace, místní doprava 300 m. Hotel 1000 m.
Nezávazné rezervace na

www.jeseniky-penzion-pohoda.net

[email protected] telefon: 728369916

Velké množství turistický zajímavostí a cyklistických tras. Tenis s umělým povrchem, víceúčelové hřiště, restaurace, veterán muzeum, krytý bazén se zahradou, hotel a obchody od 200m do 1km. Jesenické lázně 2 km, skalní vyhlídka s chatou Čertovy Kameny 2 km, rozhledna Zlatý Chlum 3 km, poutní místo Křížový vrch s kostelíčkem a hor. chatou 2 km, vodní tvrz v Jeseníku 2 km. Adrenalin park a ranč v České Vsi. V blízkém okolí jeskyně na Špičáku, chráněná rezervace Rejvíz, Lesní bar Lipová, Zlatorudné mlýny, unikátní přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, výstup na Praděd údolím Bílé Opavy, zámek Jánský vrch v Javorníku, Stezka v oblacích Dolní Morava, Akvapark v Losinách s vyhřívanou vodou a mnoho dalších zajímavých míst.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


JESENÍKY penzion POHODA ubytování v apartmánech
Telefon: 728 369 916
ICQ: 41410912
Skype: jaal24
Odkaz: www.jeseniky-penzion-pohoda.net

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
2158548
Počet zhlédnutí:
171 387x
Zhlédnutí detailu:
10 581x