14.08.2017 17:08   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Česká republika
Temín zájezdu
29.09.2017 - 01.10.2017
Délka pobytu
2 dní
Druh zájezdu
sportovní zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Česká republika
Region
Beskydy
Druh ubytování
pension
Úroveň ubytování
Stravování
snídaně
Doprava
autobus
Název ubytování
penzion Valašské Meziříčí
Další termíny
Letovisko, místo
Beskydy
Cena: 3 450 Kč

Popis: Začínat budete na Soláni a na Pustevnách.
Za doktorem Martinem do Velkých Karlovic.
zájezd č. 750

Čeká vás příjemná jízda pestrou krajinou. Vždyť část cyklostezky je vedena po nově vybudovaných úsecích s vyloučením motorové dopravy. Menší část trasy je vedena po málo frekventovaných místních komunikacích a zpevněných lesních a polních cestách a skutečné minimum trasy zatím musíte absolvovat po silnicích. Co můžete cestou vidět? Krásnou přírodu Beskyd, valašské dřevěnice roztroušené po obcích a městečkách regionu nebo soustředěné v rožnovském skanzenu.


Program:

1.den: odjezd v ranních hodinách, přesun na Moravu. VSETÍNSKÁ BEČVA - můžete se těšit na krásnou přírodu Hornovsacka. Cyklotrasa Soláň 863 m - Velké Karlovice - Karolínka - Nový Hrozenkov - Vsetín (možnost ukončení trasy, celkem 45 km) - Valašské Meziříčí 284 m, celkem 65 km. SOLÁŇ - vrch umělců je od pradávna považován za jedno z nejkrásnějších míst v Beskydech. Panoramatické výhledy na Beskydy. VELKÉ KARLOVICE - po stopách doktora Martina. Karlovské fojtství je národní kulturní památkou, národopisné muzeum. Pozoruhodný dřevěný barokní kostel. KAROLÍNKA - soubor roubených staveb, sklárna. NOVÝ HROZENKOV - památky lidové architektury. HUSLENKY - malebná obec.

2.den: ROŽNOVSKÁ BEČVA - část cyklostezky patří k vůbec nejmodernějším u nás a provede vás kromě jiného i významným valašským městem Rožnovem. Cyklotrasa Pustevny 1020 m - Horní Bečva 545 m - Rožnov pod Radhoštěm (možnost ukončení trasy, celkem 30 km) - Zubří - Zašová - Valašské Meziříčí 284 m, celkem 45 km. PUSTEVNY - nejnavštěvovanější místo v Beskydech. Dřevěné stavby Dušana Jurkoviče jsou národní kulturní památkou. Možnost vycházky přes vyhlídku Cyrilku k soše pohanského boha Radegasta, případně až na vrchol Radhoště. Panoramatické výhledy. RADHOŠŤ 1129 m - posvátná hora. Kaple a sousoší Cyrila a Metoděje, turistická chata. Panoramatické výhledy. HORNÍ BEČVA - rozlehlá horská obec. ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Valašské muzeum v přírodě je národní kulturní památkou. Přes 100 památkových objektů je soustředěno ve čtyřech areálech. Návštěvníkům jsou k dispozici pivní lázně. VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - historické centrum je památkovou zónou.

3.den: BEČVA - trasa vás z valašských kopců úzkou Moravskou bránou dovede až do hanáckých rovin. Cyklotrasa Valašské Meziříčí 284 m - Teplice nad Bečvou - Týn nad Bečvou - Lipník nad Bečvou - Přerov (možnost ukončení trasy, celkem 55 km) - Troubky - soutok Bečvy s Moravou - Tovačov 195 m, celkem 70 km. TEPLICE N. B. - jedny z nejkrásnějších moravských lázní, aragonitové jeskyně. HELFŠTÝN - rozsáhlý hrad, expozice historické mincovny a uměleckého kovářství. TROUBKY - obec na soutoku Bečvy a Moravy. TOVAČOV - renesanční zámek s proslulou Spanilou věží. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20.00 hodin.Ubytování: penzion Valašské Meziříčí.

Stravování: snídaně. Možnost dokoupení večeří za celkovou cenu 260,- Kč.

V ceně je zahrnuta: přeprava, 2x ubytování, 2x snídaně a průvodce.


Další zajímavé zájezdy:
www.hoska-tour.cz

Pořadatel zájezdu:
Lubomír Hoška, HOŠKA TOUR; IČO: 43518621

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


CK HOŠKA TOUR
Telefon: 493 792 520
Odkaz: http://hoska-tour.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
13225390
Počet zhlédnutí:
12 018x
Zhlédnutí detailu:
325x