10.07.2017 22:30   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Česká republika
Temín zájezdu
20.07.2017 - 23.07.2017
Délka pobytu
3 dní
Druh zájezdu
poznávací zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Česká republika
Region
Šumava a podhůří - Klatovsko
Druh ubytování
hotel
Úroveň ubytování
Stravování
snídaně
Doprava
autobus
Název ubytování
OREA hotel Špičák
Další termíny
Letovisko, místo
Bavorský les
Cena: 4 450 Kč

Popis: Unikátní Stezka v korunách stromů.
Přes pohraniční hvozdy.
zájezd č. 250

Poznávací zájezd s lehkou turistikou do centrální části Bavorského lesa, která je díky krásné přírodě jednou z turisticky nejvyhledávanějších rekreačních oblastí České republiky. Budete mít možnost vystoupit na nejvyšší vrcholy Bavorského lesa. Vyvrcholením je návštěva dobrodružné stezky v korunách stromů s výstupem na unikátní rozhlednu. Zcela výjimečné pohledy do korun stromů.


Program:

1.den: odjezd v ranních hodinách, přesun do Bavorského lesa. Lanovkou nebo pěšky na Velký Javor, zpět opět podle zájmu lanovkou nebo pěšky. GR. ARBER (Velký Javor) - nejvyšší vrchol Bavorského lesa a Šumavy vysoký 1456 m, pěkný výhled. GR. ARBERSEE (Velké Javorské jezero) - kouzelné jezero na úbočí Velkého Javoru, vycházka okolo jezera. BODENMAIS - malebné sklářské městečko ležící pod Velkým Javorem. KL. ARBERSEE (Malé Javorské jezero) - pohodová vycházka k romantickému jezeru ležícímu pod Javorem.

2.den: túra z parkoviště Gfäll na Velký Roklan a okolo Roklanského jezera zpět na parkoviště. GR. RACHEL (Velký Roklan) - druhý nejvyšší vrchol Bavorského lesa. Z vrcholové skály, na které je kříž, je kruhový výhled. Pod vrcholem turistická chata. RACHELSEE (Roklanské jezero) - romantické jezero ledovcového původu ležící na úpatí velkého Roklanu.

3.den: LUZNÝ 1373 m - nenáročný výstup na kamenitý vrchol v pohraničním šumavském hřbetu. Z úbočí Luzného je krásný výhled na šumavské hory, např. Roklan, Poledník, Černou horu, údolí Luzného potoka s Hraniční slatí v okolí Březníku.
NEUSCHÖNAU - stezka v korunách stromů. Její délka je 1300 metrů. Procházet se budete ve výšce 8 až 25 m nad zemí nenarušenou přírodou. Stezka vrcholí unikátní 44 metrů vysokou věží. Šestnáct obrovských lepených lamelových nosníků tvoří rozhlednu ve tvaru vejce. Z rozhledny je jedinečný výhled na divokou krajinu s vrcholy Luzný a Roklan, druhým směrem na upravenou krajinu Bavorského lesa s Alpami na obzoru. Možnost prohlídky botanické expozice představující téměř všechny rostlinné druhy Bavorského lesa a výběhů zvířat v lesní krajině.

4.den: túra k Černému jezeru, zdatnější až na Velký Ostrý a dolů do Hamrů. ŠPIČÁK - rekreační sportovní středisko. ČERNÉ JEZERO - největší a nejhlubší šumavské jezero opředeno mnoha pověstmi. GR. OSSER (Velký Ostrý) - nejkrásnější šumavská hora vysoká 1293 m, leží na státních hranicích, kruhový výhled. Možnost občerstvení v německé chatě. HAMRY - rekreační obec. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20.30 hodin.


Ubytování: hotel v Železné Rudě.

Stravování: snídaně. Možnost dokoupení večeří za 390,- Kč.

Cena: 4 450,-/4 250,- Kč.

V ceně je zahrnuta: přeprava, 3x ubytování, 3x snídaně a průvodce.


Další zajímavé zájezdy:
www.hoska-tour.cz

Pořadatel:
Lubomír Hoška, HOŠKA TOUR
IČO: 43518621

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


CK HOŠKA TOUR
Telefon: 493 792 520
Odkaz: http://hoska-tour.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
13198751
Počet zhlédnutí:
8 300x
Zhlédnutí detailu:
292x