05.08.2016 10:43   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Česká republika
Temín zájezdu
02.09.2016 - 04.09.2016
Délka pobytu
2 dní
Druh zájezdu
poznávací zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Česká republika
Region
Jižní Morava
Druh ubytování
hotel
Úroveň ubytování
Stravování
snídaně
Doprava
autobus
Název ubytování
hotel
Letovisko, místo
Hustopeče
Cena: 2 750 Kč

Popis: Ochutnávka burčáků a vín místních vinařů.
Putování po rozhlednách.
zájezd č. 450

Poznávací zájezd s vycházkami. Víno, hudba, zábava a tradice. Čeká vás vinařská slavnost s bohatým celodenním kulturním programem, krojovaný průvod městem, jarmark, prodej vína a burčáku. Slavnost vinobraní se starým tradičním obřadem "zaražením hory" je významným folklórním svátkem a vrcholnou společenskou událostí vinařského roku ve Velkých Pavlovicích. Právě zde bylo vyšlechtěno několik nových odrůd révy vinné - nejznámější je odrůda André. Kromě vína jsou dalším typickým místním produktem meruňky. Městem prochází páteřní Moravská vinná stezka mezi Hustopečemi a Modrými horami a okruh vinařské stezky Krajem André.


Program:

1.den: odjezd v ranních hodinách, přesun na jižní Moravu. Vycházky mezi vinicemi. KYJOV - významné středisko lidové kultury Slovácka, centrum města je památkovou zónou. MUTĚNICE - významná vinařská oblast, lidová architektura, vinné sklepy. ČEJČ - starobylá vinařská obec. ČEJKOVICE - pozoruhodné templářské sklepy, možnost prohlídky. HUSTOPEČE - srdce vinic a mandloní. Mandloňová rozhledna za městem byla otevřena teprve nedávno.

2.den: KRAVÍ HORA - recesistická republika. Čekají vás vinné sklípky, romantická zákoutí s vinicemi, rozhledny. Budete mít možnost ochutnat výtečná bořetická vína, případně burčák. VELKÉ PAVLOVICE - nejen víno a meruňky jsou symbolem tohoto kraje. Celé odpoledne až do pozdního večera strávíte na vinobraní. V programu je i zhlédnutí krojovaného průvodu.

3.den: ŠAKVICE - vinařská obec ležící na břehu Novomlýnských nádrží. BŘECLAV - město leží na Dyji, v okolí krásná příroda. ROZHLEDNY: Kraví hora - dřevěná rozhledna obklopená vinicemi. U Obrázku - jedna z nejmenších dřevěných rozhleden. Slunečná - svérázná dřevěná rozhledna s kovovými prvky ležící nad vinicemi. Hustopeče - rozhledna v mandloňovém sadu. Dalibor - nová zděná rozhledna. Přítlucká hora - dřevěná rozhledna nedaleko Lednicko - valtického areálu. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20.30 hodin.
Ubytování: hotel v Hustopečích.

Stravování: snídaně. Možnost večeří v hotelové restauraci a na vinobraní.

Cena: 2 750,-/2 650,- Kč.

V ceně je zahrnuta: přeprava, 2x ubytování, 2x snídaně a průvodce.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


CK HOŠKA TOUR
Telefon: 493 792 520
Odkaz: http://hoska-tour.cz/

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
12185157
Počet zhlédnutí:
10 007x
Zhlédnutí detailu:
370x