09.06.2016 09:10   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Česká republika
Temín zájezdu
22.07.2016 - 31.07.2016
Délka pobytu
9 dní
Druh zájezdu
dětský tábor, dětský zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Česká republika
Region
Lounsko a Žatecko
Druh ubytování
jiný
Úroveň ubytování
Stravování
plná penze
Doprava
vlastní
Název ubytování
DT Žerotín, pošta Panenský Týnec
Další termíny
Popis ubytovacího zařízení
Děti budou ubytovány v dvoupatrových chatkách bez elektřiny po čtyřech lůžkách, dívky a chlapci zvlášť. Hygienické zázemí tábora je ve zděné budově s oddělenými sprchami s teplou tekoucí vodou po celý den a oddělené splachovací toalety. Stravování je zajištěno ve zděné budově s vybavenou kuchyní a jídelnou s možností vytápění. Jídlo podáváno 5x denně, na základě kalorických a nutričních norem pro dětskou stravu. Po dohodě jsme schopni zajistit úpravy jídelníčku pro speciální diety určené lékařem (celiakie a diabetes...). Pitný režim zajištěn 24 hodin denně.
Letovisko, místo
Žerotín okres Louny, Ústecký kraj
Cena: 3 700 Kč

Popis: Chcete své dítko poslat na tábor plný zážitků? Potřebujete, aby si dítě zlepšilo fyzičku a nevysedávalo jen u počítače? Nebo potřebujete jen zkrotit „puberťáka“? S.P.A. kemp bude rozhodně dobrá volba. Tábor je pojat jako Vojenská akademie, uzpůsobena dětem všech věkových hranic. Kemp pořádá team profesionálních lidí z řad Armády ČR, Policie ČR a zdravotnictví, kteří mají letité zkušenosti s vedením dětských táborů na speciálně zaměřených táborech. Kemp je určen pro děti od 12 – 99 let.
Vaše děti se naučí spoustu nových věcí, ať už jde o pohyb v terénu, střelbu z airsoftových zbraní, či absolvování různých kurzů (první pomoc, přežití, topografie, sebeobrana). Pokud jsme Vás zaujali, navštivte naší webovou stránku www.spa-kemp.cz, či nás najdete na facebooku – Spolek přátel airsoftu KEMP, kde Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Spolek přátel airsoftu
Telefon: 739 044 180
Odkaz: http://www.spa-kemp.cz/letni…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
12005829
Počet zhlédnutí:
15 577x
Zhlédnutí detailu:
1 793x