20.02.2019 12:18   |  Nabídka / Prodám   |  Zájezdy   |   Zájezdy podle zemí   |   Česká republika
Temín zájezdu
05.05.2019 - 08.05.2019
Délka pobytu
3 dní
Druh zájezdu
poznávací zájezd
Geograf. oblast
Evropa
Stát
Česká republika
Region
Druh ubytování
hotel
Úroveň ubytování
Stravování
polopenze
Doprava
autobus
Název ubytování
Mariánské Lázně
Další termíny
Letovisko, místo
Mariánské Lázně
Cena: 6 650 Kč

Popis: hotelová polopenze, bazén
hvězdicovité výlety z jednoho místa
Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Frant. Lázně
Soos rezervace – scenérie bahenních sopek
muzeum Jana Bechera s ochutnávkou
Boží Dar s Ježíškovou poštou
Cheb s hrázděnými domy
německý Oberwiesenthal a Waldsassen

Nástupní místa
Hradec Králové, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady, Praha (Černý most - Zličín)

1.den
Odjezd z Hradce Králové v 8:00 hodin, možnost nástupu v Chlumci nad Cidlinou, v Poděbradech a v Praze (Černý Most – Zličín). Malebné městečko Bečov nad Teplou, jedinečný soubor historických budov s hradem a zámkem. Možnost návštěvy barokního zámku s unikátním románským relikviářem sv. Maura, druhou nejcennější památkou po korunovačních klenotech. Odpoledne pobyt v Mariánských Lázních, v nejmladším městě lázeňského trojúhelníku. Procházka kolonádou s prvorepublikovou atmosférou a ochutnávka minerálních pramenů, Zpívající fontána, sousoší Setkání monarchů. Ubytování a večeře v hotelu.

2. den
Snídaně v hotelu, dopoledne impozantní skalní městská památková rezervace Loket s romantickým hradem nad mohutným meandrem řeky Ohře. Dále naše nejvýše položené město Boží Dar a německé sportovní středisko Oberwiesenthal s vrcholem hory Fichtelberg, krásné panorama Krušných hor. Odpoledne prohlídka nejkrásnějších lázní - Karlových Varů. Procházka kolem říčky Teplá s hotelem Thermal a lázeňskými domy, romantická Sadová kolonáda, monumentální Mlýnská kolonáda, dřevěná Tržní kolonáda i moderní Vřídelní kolonáda s nejznámějším pramenem Vřídlem. Návštěva muzea Jana Bechera s ochutnávkou slavného likéru. Osobní volno k ochutnávkám horkých minerálních pramenů. Návrat na stejné ubytování a večeři v hotelu.

3. den
Snídaně v hotelu, dopoledne návštěva německého městečka Waldsassen s klášterem a katedrálou, jednoho z nejvýznamnějších kostelů Bavorska. Přesun do Chebu, prohlídka unikátního souboru bloku jedenácti měšťanských historických hrázděných domů Špalíček. Odpoledne rezervace Soos, s unikátní krajinou rašelinišť latinišť a scenérií bahenních sopek s vývěry minerálních pramenů a oxidu uhličitého. Procházka naučnou stezkou vedenou po povalových chodnících. Dále pobyt ve Františkových Lázních se symbolem sochy Františka. Svět žluto-bílých lázeňských domů, vystavěných v empírovém stylu, pramenů a kolonád roztroušených v moři parků. Návrat na stejné ubytování a večeři v hotelu.

4. den
Snídaně v hotelu, odjezd k baroknímu zámku Kynžvart, přestavěného ve stylu vídeňského klasicismu a empíru. Prohlídka exteriéru s ochutnávkou lázeňského pramene. Zastávka u klášteru premonstrátů v Teplé s prohlídkou exteriérů. Dále Chyše, prohlídka interiéru zámku s expozicí věnované pobytu Karla Čapka v roce 1917. Odpoledne Valeč, barokní skvost na úpatí Doupovských hor. Procházka zámeckým parkem s kopiemi soch Matyáše Bernarda Brauna a jeho žáků. Večer příjezd do Prahy a Hradce Králové.


Cena zahrnuje

3x ubytování ve dvoulůžkových pokojích
3x hotelová polopenze
dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací a WC
vedoucího zájezdu
komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu
pojištění záruky pro případ úpadku CK dle zák. 159/1999 Sb.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


BUS TOURIST
Telefon: 495 513 319
Odkaz: www.bustourist.cz/poznavaci…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
11448583
Počet zhlédnutí:
8 459x
Zhlédnutí detailu:
241x