Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

LAST MINUTE ANDALUSIE, LA BARRACUDA 3*hotel - doporučujeme

Temín zájezdu10.04.2017 - 20.10.2017
Druh zájezdupobyt u moře
Geograf. oblastEvropa
StátŠpanělsko
RegionCosta del Sol
Druh ubytováníhotel
Úroveň ubytování***
Stravovánípolopenze
Dopravaletecky
Název ubytováníHotel LA BARRACUDA 3*
Letovisko, místoŠPANĚLSKO - ANDALUSIE - HOTEL LA BARRACCUDA

Popis ubytovacího zařízení: Poloha
Větší hotel s příjemnou atmosférou se nachází v 1. linii u pláže, v rezidenční oblasti Montemar na konci střediska Torremolinos. Má atraktivní umístění na rozhraní známých čtvrtí Carihuela a Puerto Marina, přímo u pěkné dlouhé pobřežní promenády s obchůdky, restauracemi a bary. Rušnější centrum se nachází asi 2 km od hotelu.
Pokoje
Účelně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti s příslušenstvím jsou vybaveny telefonem, TV-SAT, klimatizací a balkonem s výhledem do ulice neb na bazén (za příplatek). Všechny pokoje mají boční výhled na mořskou stranu. Za poplatek lze pronajmout ledničku.
Sport a zábava
Stolní tenis, kulečník a tenisový kurt (vše za poplatek), animační programy.
Informace k cenám
Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK nebo v příslušném katalogu/ceníku.
Středisko
Torremolinos
Vybavení hotelu
Recepce, výtahy, restaurace, bar u bazénu, místnost s TV, trezor na recepci a internet (oboje za poplatek), fén na recepci zdarma, WI-FI zdarma na recepci. Velká zahrada s bazénem a s terasou s lehátky a slunečníky (za poplatek).
Stravování
Polopenze bufetovým způsobem, možnost dokoupení obědů.
Pláž
Pěkná, široká a dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu, je oddělena pouze pobřežní promenádou, lehátka a slunečníky (za poplatek).
Tipy pro správnou volbu
- umístění přímo u pláže - všechny pokoje výhled na mořskou stranu - vhodné pro všechny věkové kategorie - klimatizace na pokoji - patří k nejoblíbenějším hotelům z naší nabídky

Popis letoviska a okolí místa pobytu: CENA ZÁJEZDU last minute od 10490 Kč / os. celkem.
Poloha
Poloha
Větší hotel s příjemnou atmosférou se nachází v 1. linii u pláže, v rezidenční oblasti Montemar na konci střediska Torremolinos. Má atraktivní umístění na rozhraní známých čtvrtí Carihuela a Puerto Marina, přímo u pěkné dlouhé pobřežní promenády s obchůdky, restauracemi a bary. Rušnější centrum se nachází asi 2 km od hotelu.

Cena:

10 490 Kč

Krkonoše:

TOP ubytování ve Vrchlabí!

Doporučujeme:

Měsíční splátka:

Popis: On-line prodej zájezdů nejen do ŠPANĚLSKA. Zájezdy do celého světa a tisíce zájezdů LAST MINUTE. Poskytujeme kompletní servis k zakoupeným zájezdům, poradenská činnost při výběru dovolené dle Vašich požadavků, informace o probíhajících akcích (slevy, děti ZDARMA apod.), moderní ELEKTRONICKÉ ODBAVENÍ klientů bez zdlouhavého čekání na letišti, přijímáme platby poukázkami SODEXO. Na vyžádání fakturace příspěvků na dovolenou od zaměstnavatele - fondy FKSP. Nabízíme zvýhodněné nebo zcela ZDARMA parkování u letiště Ruzyně a mnoho dalších výhod, bonusů a promokódů na slevy naleznete na našich stránkách www.h-tour.cz

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

3413211

Počet zhlédnutí:

26 414x

Zhlédnutí detailu:

1 430x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 046 859 inzerátů