Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

LAST MINUTE, ostrov KRÉTA, Hotel NTANELIS - TIP

Temín zájezdu20.05.2017 - 15.10.2017
Druh zájezdupobyt u moře
Geograf. oblastEvropa
StátŘecko
RegionKréta
Druh ubytováníhotel
Úroveň ubytování**
Stravovánípolopenze
Dopravaletecky
Název ubytováníHotel NTANELIS 2*
Letovisko, místoŘECKO, ostrov Kréta - Analipsi

Popis ubytovacího zařízení: Ubytování
Vybavení
Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bazén, snack bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.
Ubytování
Pokoje mají koupelnu se sprchou/WC, telefon, trezor (za poplatek), klimatizaci (za poplatek), TV/sat. a balkon. Lednice na vyžádání, za poplatek. Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě.

Popis letoviska a okolí místa pobytu: CENA ZÁJEZDU last minute od 9.990 Kč / os. celkem na 8, 10, 11 nebo 12 dní
Popis
Cenově výhodný, jednoduchý hotel vhodný pro méně náročnou klientelu. Doporučujeme převážně lidem, kteří hledají zábavu v přilehlém turistickém středisku.
Poloha
Hotelový komplex se nachází v centru vesnice Analipsis v bezprostřední blízkosti kaváren, restaurací, barů a obchůdků. Skládá se z hlavní budovy a dependence. Heraklion je vzdálen cca 20 km, zastávka autobusu 400 m od hotelu.

Cena:

9 990 Kč

Krkonoše:

TOP ubytování ve Vrchlabí!

Doporučujeme:

Měsíční splátka:

Popis: On-line prodej leteckých a autokarových zájezdů nejen do ŘECKA. Zájezdy do celého světa. Tisíce zájezdů LAST MINUTE. Poskytujeme kompletní servis k zakoupeným zájezdům, poradenská činnost při výběru dovolené dle Vašich požadavků, informace o probíhajících akcích (slevy, děti ZDARMA...), moderní ELEKTRONICKÉ ODBAVENÍ klientů bez zdlouhavého čekání na letišti, přijímáme platby poukázkami SODEXO. Na vyžádání fakturace příspěvků na dovolenou od zaměstanavatele - fondy FKSP. Nabízíme zvýhodněné nebo zcela ZDARMA parkování u letiště Ruzyně a mnoho dalších výhod, bonusů a promokódů na slevy naleznete na našich stránkách www.h-tour.cz

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

3393601

Počet zhlédnutí:

19 378x

Zhlédnutí detailu:

1 708x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 046 806 inzerátů