NEJLEVNĚJŠÍ Černá Hora, Hotel Bellevue, LAST MINUTE TIP

Temín zájezdu04.06.2017 - 30.09.2017
Druh zájezdupobyt u moře
Geograf. oblastEvropa
StátČerná Hora
RegionUlcinj
Druh ubytováníhotel
Úroveň ubytování***
Stravováníall inclusive
Dopravaletecky
Název ubytováníHOTEL BELLEVUE 3*
Letovisko, místoULCINJ, Hotel Belevue 3*

Popis ubytovacího zařízení: Ubytování
Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až tří přistýlek, vlastní soc. zařízení, SAT TV, lednička, balkon.
Sport a zábava
Krytý bazén se sladkou vodou ve vedlejším hotelu Olympic All Inclusive Club, fitness, společenská místnost, masáže, lesní a plážové procházkové trasy dlouhé cca 13 km. Fotbalové hřiště, 8 tenisových kurtů s umělým osvětlením (za poplatek), hřiště na volejbal, basketbal a házenou, stolní tenis, plážový volejbal. Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA.
Popis
Letní pobyt v Černé Hoře, v nádherném prostředí Ulcinjské riviéry, je skvělou volbou pro milovníky pohodové dovolené. Hotelový komplex Bellevue (Cer, Borik, Avala) Vám poskytne příjemné ubytování, přímo u oblíbené „Veliké“ pláže. Můžete si zde báječně odpočinout, obklopeni krásnými borovicovými háji. Dovolená v Černé Hoře strávená na tomto poklidném místě je ideálním tipem pro dříve narozené výletníky. Letní zájezdy do Černé Hory mohou senioři využít k relaxaci, výletům do okolí či procházkám podél pobřeží. Dovolená v Černé Hoře s ubytováním v Hotelovém komplexu Bellevue může být využita i k pobytu na ulcinjské pláži s léčivým pískem, který blahodárně působí na revma i klouby. Zájezd do Černé Hoty Vám tak nabízí spojení příjemného s užitečným!
Vybavenost
Recepce, restaurace, kavárna, aperitiv bar, společenská místnost. V blízkosti komplexu je nově otevřená rybářská bašta s bohatou nabídkou místních specialit, WiFi na recepci (zdarma).
Stravování
Light All Inclusive - snídaně formou švédských stolů, obědy a večeře servírované, výběrem ze dvou menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu alkoholický nápoj (pivo nebo víno ) + neomezené množství nealkoholických nápojů, k večeři alkoholický nápoj (pivo nebo víno) + neomezené množství nealkoholických nápojů.
Pláž
Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nalézá v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 150 m). Vyznačuje se léčivými účinky písku, který je zbarvený do černé barvy. Písek blahodárně působí na revma, kloubové, kožní onemocnění a astma.
Náš názor
Ideální místo pro dovolenou s krásnou pláží vhodnou pro věkovou kategorii 50+, díky pozvolnému vstupu do moře a jemnému léčivému písku.
Cena za osobu zahrnuje
Letecká doprava: 7/14x ubytování, 7/14x Light All Inclusive, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Autokarová doprava: 7/14x ubytování, 7/14x Light All Inclusive, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.
Cena nezahrnuje
Pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 390 Kč osoba nad 18 let, 290 Kč dítě do 18 let

Popis letoviska a okolí místa pobytu: Poloha
Hotelový komplex Bellevue ALL INCLUSIVE Club leží přímo u překrásné „Velike Plaže“ v prostředí, které je ideální pro odpočinek a relaxaci. Okolí komplexu je obklopeno krásným parkem a borovicovými háji. Díky svému jedinečnému zázemí je vhodný pro rodiny s dětmi.

Cena:

9 990 Kč

Krkonoše:

TOP ubytování ve Vrchlabí!

Doporučujeme:

Měsíční splátka:

Popis: V nabídce nejen zájezdy do Černé Hory, last minute zájezdy do celého světa, odlety do 24 hodin za nejvýhodnější ceny.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

4114436

Počet zhlédnutí:

13 735x

Zhlédnutí detailu:

543x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 030 845 inzerátů