Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

NEJLEVNĚJŠÍ Černá Hora, Hotel Bellevue, LAST MINUTE TIP

Temín zájezdu04.06.2017 - 30.09.2017
Druh zájezdupobyt u moře
Geograf. oblastEvropa
StátČerná Hora
RegionUlcinj
Druh ubytováníhotel
Úroveň ubytování***
Stravováníall inclusive
Dopravaletecky
Název ubytováníHOTEL BELLEVUE 3*
Letovisko, místoULCINJ, Hotel Belevue 3*

Popis ubytovacího zařízení: Ubytování
Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až tří přistýlek, vlastní soc. zařízení, SAT TV, lednička, balkon.
Sport a zábava
Krytý bazén se sladkou vodou ve vedlejším hotelu Olympic All Inclusive Club, fitness, společenská místnost, masáže, lesní a plážové procházkové trasy dlouhé cca 13 km. Fotbalové hřiště, 8 tenisových kurtů s umělým osvětlením (za poplatek), hřiště na volejbal, basketbal a házenou, stolní tenis, plážový volejbal. Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA.
Popis
Letní pobyt v Černé Hoře, v nádherném prostředí Ulcinjské riviéry, je skvělou volbou pro milovníky pohodové dovolené. Hotelový komplex Bellevue (Cer, Borik, Avala) Vám poskytne příjemné ubytování, přímo u oblíbené „Veliké“ pláže. Můžete si zde báječně odpočinout, obklopeni krásnými borovicovými háji. Dovolená v Černé Hoře strávená na tomto poklidném místě je ideálním tipem pro dříve narozené výletníky. Letní zájezdy do Černé Hory mohou senioři využít k relaxaci, výletům do okolí či procházkám podél pobřeží. Dovolená v Černé Hoře s ubytováním v Hotelovém komplexu Bellevue může být využita i k pobytu na ulcinjské pláži s léčivým pískem, který blahodárně působí na revma i klouby. Zájezd do Černé Hoty Vám tak nabízí spojení příjemného s užitečným!
Vybavenost
Recepce, restaurace, kavárna, aperitiv bar, společenská místnost. V blízkosti komplexu je nově otevřená rybářská bašta s bohatou nabídkou místních specialit, WiFi na recepci (zdarma).
Stravování
Light All Inclusive - snídaně formou švédských stolů, obědy a večeře servírované, výběrem ze dvou menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu alkoholický nápoj (pivo nebo víno ) + neomezené množství nealkoholických nápojů, k večeři alkoholický nápoj (pivo nebo víno) + neomezené množství nealkoholických nápojů.
Pláž
Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nalézá v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 150 m). Vyznačuje se léčivými účinky písku, který je zbarvený do černé barvy. Písek blahodárně působí na revma, kloubové, kožní onemocnění a astma.
Náš názor
Ideální místo pro dovolenou s krásnou pláží vhodnou pro věkovou kategorii 50+, díky pozvolnému vstupu do moře a jemnému léčivému písku.
Cena za osobu zahrnuje
Letecká doprava: 7/14x ubytování, 7/14x Light All Inclusive, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Autokarová doprava: 7/14x ubytování, 7/14x Light All Inclusive, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.
Cena nezahrnuje
Pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 390 Kč osoba nad 18 let, 290 Kč dítě do 18 let

Popis letoviska a okolí místa pobytu: Poloha
Hotelový komplex Bellevue ALL INCLUSIVE Club leží přímo u překrásné „Velike Plaže“ v prostředí, které je ideální pro odpočinek a relaxaci. Okolí komplexu je obklopeno krásným parkem a borovicovými háji. Díky svému jedinečnému zázemí je vhodný pro rodiny s dětmi.

Cena:

9 990 Kč

Krkonoše:

TOP ubytování ve Vrchlabí!

Doporučujeme:

Měsíční splátka:

Popis: V nabídce nejen zájezdy do Černé Hory, last minute zájezdy do celého světa, odlety do 24 hodin za nejvýhodnější ceny.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

4114436

Počet zhlédnutí:

19 747x

Zhlédnutí detailu:

772x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 226 inzerátů